Kështu do të duket Samsung Galaxy S10+
Shkencë dhe teknologji

Kështu do të duket Samsung Galaxy S10+

05.Dec.2018 19:33
0

Që nga Konferenca e Zhvilluesve e Samsungut, në internet kanë qarkulluar shumë lajme e spekulime në lidhje me atë se si do të duket dyshja e re Galaxy S10.

Sot, një set fotografish (jozyrtare) në një video është publikuar duke zbuluar se si do të duket Galaxy S10+, shkruan neowin, transmeton Koha.net. Fotografitë i kanë publikuar OnLeaks dhe 91Mobiles.

Siç mund të shohim nga videoja, Galaxy S10+ duket se nuk do të vijë me ekranin Infinity-O ashtu siç pritej dhe në vend të kësaj ai posedon diçka pak më ndryshe.

Gjithashtu, mund të shohim se Galaxy S10 do të ketë dy kamera në pjesën e përparme dhe tri kamera në pjesën e pasme.

Për më tepër, shikoni videon.

Stadiumet më të çuditshme të futbollit
Trajkoviq: Thaçi dhe Vuçiq kanë mision të përbashkët, ndarjen e Kosovës
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration