Këshilltari i presidentit francez: I kemi sjellë mesazh të veçantë Kurtit
Rajoni dhe Politika

Këshilltari i presidentit francez: I kemi sjellë mesazh të veçantë Kurtit

10.Mar.2020 09:23
0

Këshilltari i presidentit francez Emmanul Macron, Emmanuel Bonne, i është përgjigjur pyetjes së Klan Kosovës se a i kanë sjellë ndonjë mesazh të veçantë kryeministrit Albin Kurti me të cilin kanë takim sot.

“Natyrisht se i kemi sjellë mesazh të veçantë, për këtë arsye kemi ardhur të bisedojmë me të”, ka thënë ai shkurt.

Në ndërkohë, ka nisur takimi mes kryeministrit Albin Kurti dhe delegacionit franko-gjerman i përbërë nga këshilltarët kryesorë të kancelares gjermane Angela Merkel dhe presidentit francez Emmanuel Macron, Jan Hecker dhe Emmanuel Bonne.

Jeremiq: Serbia është pajtuar që Kosova të ketë ulëse në OKB
ICT vizitë në Gjimnazin “Skëndërbeu” në Preshevë, në kërkim të inovacionit shqipfolës (foto)
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration