Katër mënyra për ta lidhur kravatën që secili mashkull duhet t’i dijë
Atraktive

Katër mënyra për ta lidhur kravatën që secili mashkull duhet t’i dijë

02.Nov.2018 17:45
0
Dini ta lidhni kravatën? Sigurisht, disa nga ju do të përgjigjeshit me jo!
 
Nuk është ndonjë gjë e komplikuar, mirëpo pak e mërzitshme dhe e vështirë të mbahet në mend, por ka të tillë që dijnë më shumë se një mënyrë, transmeton lajmi.net

Mënyra klasike e lidhjes së kravatës nganjëherë mund të duket edhe jo bukur, mirëpo nëpërmjet videos së mëposhtme ju do t’i mësoni edhe 3 mënyra të tjera.

Merrni një kravatë afër vetës dhe filloni të shikoni videon ngadalë, sigurisht do të mësoni ta lidhni kravatën shumë shpejt./Lajmi.net/ 

Ambasada e Gjermanisë njofton qytetarët të mos mashtrohen nga agjensitë
Ëmbëlsirë e shpejtë dhe e shijshme, e gatshme për 1 orë
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration