Incidenti, goditet në kokë gjyqtari në Europa League (Video)

Nga Redaksia 10.08.2018 08:31

Një incident i rëndë ka ndodhur gjatë ndeshjes mes Sturm Grazit (Austri) dhe AEK Larnaka (Qipro), ku takimi është ndërprerë për minuta të tëra, pas goditjes së gjyqtarit anësor.

Në fundin e ndeshjes, pasi rezultati ishte fiksuar 0-2 për miqtë, një shishe uji ka ardhur nga tifozët në stadium, duke goditur në kokë arbitrin anësor, i cili është shtrirë në fushë.

Një gjest i shëmtuar dhe tashmë Sturm Graz, përvec humbjes së ndeshjes, e e pret edhe një dënim shembullor nga UEFA.

Nga Redaksia 10.08.2018 08:31
Shkruaj Koment

Asnjë koment

Ende nuk ka komente!

Më lejoni tju them një histori të trishtuar! Ende nuk ka komente, por mund të jeni i pari që e komentoni këtë artikull.

Shkruaj një koment
Shiko të gjitha komentet

Shkruaj Koment

Regjistrohu

Fushat e patjetërsuara janë të shënuara me *
Pseudonimi publikohet së bashku me komentin e postuar.

Para se të dërgoni komentin Tuaj ju lutemi që t’i përmbaheni rregullave të mëposhtme:

Mendimet e shprehura në komente janë opinione private të autorëve të komentit dhe nuk pasqyrojnë pikëpamjet e redaksisë së portalit informativ Titulli.

Gjithashtu lusim lexuesit e portalit Titulli që gjatë shkruarjes së komentit t’i përmbahen drejtshkrimit.

Redaksia mbanë të drejtën e mos aprovimit të komenteve me përmbajtje fyese, që janë vulgare, kërcënuese, raciste si dhe ato të cilat bëjnë thirrje në urrejtje etnike dhe nuk kontribuojnë në komunikim normal mes lexuesve të këtij portali.

Komentet që nuk kanë të bëjnë me temën dhe kanë përmbajtje të papërshtatshme rreth jetës private të personit në artikull, apo fyerje në autorët e tekstit si dhe anëtarët e redaksisë, nuk do të aprovohen.

Vërejtje: Për të dërguar komentin së pari duhet të regjistroheni me emrin (pseudonimin), me të cilin pas aprovimit nga redaksia, këtë emër unik (pseudonim) mund ta shfrytëzoni për dhënien e opinionit tuaj në hapësirën për komentim.