Së bashku me Note 9, Samsung do të prezantojë një karikues wireless 2n1

Nga Redaksia 23.07.2018 11:58

Kjo pajisje ka edhe teknologjinë e karikimit të shpejtë, një domosdoshmëri për baterinë 4,000 mAh të përfolur të Note 9-ës.

Raportohet se Samsung do të prezantojë një produk të ri, një karikues 2n1 për telefonët dhe orët Galaxy Watch që pritet të debutojnë.

I quajtur Wireless Charger Duo, fotot e tij u publikuan përpara konferencës Unpacked që do të mbahet më 9 Gusht ku do të prezantohet edhe Galaxy Note 9.

Paketimi i Wireless Charger Duo tregon se pajisja mund të karikojë dy telefonë në të njëjtën kohë, ose një telefon dhe një orë përmes teknologjisë wireless.

Kjo pajisje ka edhe teknologjinë e karikimit të shpejtë, një domosdoshmëri për baterinë 4,000 mAh të përfolur të Note 9-ës.

Wireless Charger Duo është një produkt i domosdoshëm për Samsung i cili prezanton Note 9 një muaj përparë mbërritjes së iPhone të ardhshëm.

Apple që nga viti i kaluar shet AirPower, një karikues wireless. Apple thotë se kjo pajisje karikon tre telefonë, orët apo palë kufje njëherazi. /PCWorld Albanian

 

 

Nga Redaksia 23.07.2018 11:58
Shkruaj Koment

Asnjë koment

Ende nuk ka komente!

Më lejoni tju them një histori të trishtuar! Ende nuk ka komente, por mund të jeni i pari që e komentoni këtë artikull.

Shkruaj një koment
Shiko të gjitha komentet

Shkruaj Koment

Hyrje

Fushat e patjetërsuara janë të shënuara me *

Nëse nuk jeni të regjistruar, atëherë klikoni Regjistro!

Para se të dërgoni komentin Tuaj ju lutemi që t’i përmbaheni rregullave të mëposhtme:

Mendimet e shprehura në komente janë opinione private të autorëve të komentit dhe nuk pasqyrojnë pikëpamjet e redaksisë së portalit informativ Titulli.

Gjithashtu lusim lexuesit e portalit Titulli që gjatë shkruarjes së komentit t’i përmbahen drejtshkrimit.

Redaksia mbanë të drejtën e mos aprovimit të komenteve me përmbajtje fyese, që janë vulgare, kërcënuese, raciste si dhe ato të cilat bëjnë thirrje në urrejtje etnike dhe nuk kontribuojnë në komunikim normal mes lexuesve të këtij portali.

Komentet që nuk kanë të bëjnë me temën dhe kanë përmbajtje të papërshtatshme rreth jetës private të personit në artikull, apo fyerje në autorët e tekstit si dhe anëtarët e redaksisë, nuk do të aprovohen.

Vërejtje: Për të dërguar komentin së pari duhet të regjistroheni me emrin (pseudonimin), me të cilin pas aprovimit nga redaksia, këtë emër unik (pseudonim) mund ta shfrytëzoni për dhënien e opinionit tuaj në hapësirën për komentim.