Hazard kthehet në objektivin të Barcelonës, rivalitet me Real Madridin për belgun

Nga Redaksia 12.07.2018 10:22

Eden Hazard është kthyer në objektiv primar të Barcelonës për këtë verë, që kërkohet që një kohë të gjatë edhe nga Real Madridi .

Katalunasit kanë filluar përgatitjet për sezonin e ri, ku nuk do të mungojnë blerjet.

Barcelona sapo ka nënshkruar marrëveshje me brazilianin Arthur Melo, si zëvenësues të Andres Iniestas dhe Paulinho.

Pasi që dështoi në nënshkruajë me Antoine Griezmann, klubi vazhdo të kërkojë një lojtarë të profilit të lart që luan në krah të sulmit.

Eden Hazard te Chelsea (Getty Images)

Blegu Eden Hazard padyshim i plotëson të gjitha kriteret dhe Barcelona është vënë seriozisht pas tij.

Me Hazard në skuadër, Barcelona do të kthehej në njërin prej klubeve më të frikshme.

 
Chelsea mund ta humbas Hazardin (Getty Images)

Për Hazard tash e disa vjet Real Madridi ka interesim të madh për të dhe pritet që këtë verë të ketë rivalitet të madh mes palëve. /Telegrafi/ 

 

 

Nga Redaksia 12.07.2018 10:22
Shkruaj Koment

Asnjë koment

Ende nuk ka komente!

Më lejoni tju them një histori të trishtuar! Ende nuk ka komente, por mund të jeni i pari që e komentoni këtë artikull.

Shkruaj një koment
Shiko të gjitha komentet

Shkruaj Koment

Hyrje

Fushat e patjetërsuara janë të shënuara me *

Nëse nuk jeni të regjistruar, atëherë klikoni Regjistro!

Para se të dërgoni komentin Tuaj ju lutemi që t’i përmbaheni rregullave të mëposhtme:

Mendimet e shprehura në komente janë opinione private të autorëve të komentit dhe nuk pasqyrojnë pikëpamjet e redaksisë së portalit informativ Titulli.

Gjithashtu lusim lexuesit e portalit Titulli që gjatë shkruarjes së komentit t’i përmbahen drejtshkrimit.

Redaksia mbanë të drejtën e mos aprovimit të komenteve me përmbajtje fyese, që janë vulgare, kërcënuese, raciste si dhe ato të cilat bëjnë thirrje në urrejtje etnike dhe nuk kontribuojnë në komunikim normal mes lexuesve të këtij portali.

Komentet që nuk kanë të bëjnë me temën dhe kanë përmbajtje të papërshtatshme rreth jetës private të personit në artikull, apo fyerje në autorët e tekstit si dhe anëtarët e redaksisë, nuk do të aprovohen.

Vërejtje: Për të dërguar komentin së pari duhet të regjistroheni me emrin (pseudonimin), me të cilin pas aprovimit nga redaksia, këtë emër unik (pseudonim) mund ta shfrytëzoni për dhënien e opinionit tuaj në hapësirën për komentim.