Fanellat e Ronaldos po shiten “flakë”

Nga Redaksia 12.07.2018 10:11

Juventusi ka shituar fanella të Cristiano Ronaldos gjatë ditës së mërkure mesatarisht një për minutë në dyqanin në Milano.

Transferimi i kushtoi 100 milionë euro “Zonjës së Vjetër”, teksa Ronaldo do të fitojë 30 milionë neto në sezon, por gjithashtu ka sjell freski sa i përket marketingut.

Sipas “Tuttosport”, është duke u bërë nami në dyqanet e Juventusit në Milano, që po shesin fanella të CR7 që nga mbrëmë, kur u zyrtarizua kjo blerje që po konsiderohet si e shekullit.

Raportohet se “Zonja e Vjetër” ka shitur një fanellë për minutë të Cristianos që kur lokali është hapur në orën 10 të mëngjesit e deri kur është mbyllur në mbrëmje. /Insporti.com/

 

Nga Redaksia 12.07.2018 10:11
Shkruaj Koment

Asnjë koment

Ende nuk ka komente!

Më lejoni tju them një histori të trishtuar! Ende nuk ka komente, por mund të jeni i pari që e komentoni këtë artikull.

Shkruaj një koment
Shiko të gjitha komentet

Shkruaj Koment

Regjistrohu

Fushat e patjetërsuara janë të shënuara me *
Pseudonimi publikohet së bashku me komentin e postuar.

Para se të dërgoni komentin Tuaj ju lutemi që t’i përmbaheni rregullave të mëposhtme:

Mendimet e shprehura në komente janë opinione private të autorëve të komentit dhe nuk pasqyrojnë pikëpamjet e redaksisë së portalit informativ Titulli.

Gjithashtu lusim lexuesit e portalit Titulli që gjatë shkruarjes së komentit t’i përmbahen drejtshkrimit.

Redaksia mbanë të drejtën e mos aprovimit të komenteve me përmbajtje fyese, që janë vulgare, kërcënuese, raciste si dhe ato të cilat bëjnë thirrje në urrejtje etnike dhe nuk kontribuojnë në komunikim normal mes lexuesve të këtij portali.

Komentet që nuk kanë të bëjnë me temën dhe kanë përmbajtje të papërshtatshme rreth jetës private të personit në artikull, apo fyerje në autorët e tekstit si dhe anëtarët e redaksisë, nuk do të aprovohen.

Vërejtje: Për të dërguar komentin së pari duhet të regjistroheni me emrin (pseudonimin), me të cilin pas aprovimit nga redaksia, këtë emër unik (pseudonim) mund ta shfrytëzoni për dhënien e opinionit tuaj në hapësirën për komentim.