Këta janë smartfonët më të mirë në treg që mund t’i bleni pa hargjuar shumë para (Video)

Nga Redaksia 12.07.2018 09:59

Sot, pothuajse secili nga ne në gjepin e tij ka një smartfon, por shpesh kur dëshirojmë të ndërrojmë telefonin tonë sepse është vjetëruar, duhet ta shikojmë gjepin mirë e mirë.

Sigurisht, teknologjia e avancuar në smartfonët e rinjë po e rrit edhe çmimin e tyre dhe këto çmime nganjëherë janë edhe të papërballueshme, transmeton Lajmi.net

Përkundrazi kësaj, ka edhe smartfonë jashtëzakonisht të mirë të cilët nuk kushtojnë shumë ndoshta për arsye se ata nuk janë iPhone ose Samsung, ani pse për nga performancat nuk dallojnë shumë prej tyre.

Para se të vendosni për të blerë një telefon që kushton shumë ju duhet të hulumtoni paksa dhe të shihni se keni mundësi zgjedhje të ndryshme që të japin kualitetin pothuajse të njëjtë me çmim dukshëm më të ulët.

Në videon e mëposhtme që kemi sjellur për ju, do të njiheni me disa smartfonë të cilët janë më të lirë por janë më të mirët që mund t’i merrni me shuma më të vogla parashë./Lajmi.net/ 

 

Nga Redaksia 12.07.2018 09:59
Shkruaj Koment

Asnjë koment

Ende nuk ka komente!

Më lejoni tju them një histori të trishtuar! Ende nuk ka komente, por mund të jeni i pari që e komentoni këtë artikull.

Shkruaj një koment
Shiko të gjitha komentet

Shkruaj Koment

Hyrje

Fushat e patjetërsuara janë të shënuara me *

Nëse nuk jeni të regjistruar, atëherë klikoni Regjistro!

Para se të dërgoni komentin Tuaj ju lutemi që t’i përmbaheni rregullave të mëposhtme:

Mendimet e shprehura në komente janë opinione private të autorëve të komentit dhe nuk pasqyrojnë pikëpamjet e redaksisë së portalit informativ Titulli.

Gjithashtu lusim lexuesit e portalit Titulli që gjatë shkruarjes së komentit t’i përmbahen drejtshkrimit.

Redaksia mbanë të drejtën e mos aprovimit të komenteve me përmbajtje fyese, që janë vulgare, kërcënuese, raciste si dhe ato të cilat bëjnë thirrje në urrejtje etnike dhe nuk kontribuojnë në komunikim normal mes lexuesve të këtij portali.

Komentet që nuk kanë të bëjnë me temën dhe kanë përmbajtje të papërshtatshme rreth jetës private të personit në artikull, apo fyerje në autorët e tekstit si dhe anëtarët e redaksisë, nuk do të aprovohen.

Vërejtje: Për të dërguar komentin së pari duhet të regjistroheni me emrin (pseudonimin), me të cilin pas aprovimit nga redaksia, këtë emër unik (pseudonim) mund ta shfrytëzoni për dhënien e opinionit tuaj në hapësirën për komentim.