Portieri i Anglisë në shishe kishte këndet kah do të gjuanin penaltitë kolumbianët

Nga Redaksia 05.07.2018 18:59

Portieri i Anglisë, Jordan Pickford në shishen e ujit kishte informacione për lojtarët e Kolumbisë që do të ekzekutonin penaltitë.

Pickfordi priti penaltinë e Carlos Baccas, duke ia mundësuar Eric Dierit që të shënonte për të siguruar çerekfinalen e Botërorit kundër Suedisë, transmeton Koha.net.

Burimet e SkySports kanë thënë se portieri anglez në shishe kishte të shkruar se në cilën anë preferonin të gjuanin lojtarët kolumbianë.

Pickfordi i përdori këto informacione dhe pranoi se vetëm Radamel Falcao kishte gjuajtur ndryshe nga informacionet që kishte gardiani 25-vjeçar.

 

Nga Redaksia 05.07.2018 18:59
Shkruaj Koment

Asnjë koment

Ende nuk ka komente!

Më lejoni tju them një histori të trishtuar! Ende nuk ka komente, por mund të jeni i pari që e komentoni këtë artikull.

Shkruaj një koment
Shiko të gjitha komentet

Shkruaj Koment

Hyrje

Fushat e patjetërsuara janë të shënuara me *

Nëse nuk jeni të regjistruar, atëherë klikoni Regjistro!

Para se të dërgoni komentin Tuaj ju lutemi që t’i përmbaheni rregullave të mëposhtme:

Mendimet e shprehura në komente janë opinione private të autorëve të komentit dhe nuk pasqyrojnë pikëpamjet e redaksisë së portalit informativ Titulli.

Gjithashtu lusim lexuesit e portalit Titulli që gjatë shkruarjes së komentit t’i përmbahen drejtshkrimit.

Redaksia mbanë të drejtën e mos aprovimit të komenteve me përmbajtje fyese, që janë vulgare, kërcënuese, raciste si dhe ato të cilat bëjnë thirrje në urrejtje etnike dhe nuk kontribuojnë në komunikim normal mes lexuesve të këtij portali.

Komentet që nuk kanë të bëjnë me temën dhe kanë përmbajtje të papërshtatshme rreth jetës private të personit në artikull, apo fyerje në autorët e tekstit si dhe anëtarët e redaksisë, nuk do të aprovohen.

Vërejtje: Për të dërguar komentin së pari duhet të regjistroheni me emrin (pseudonimin), me të cilin pas aprovimit nga redaksia, këtë emër unik (pseudonim) mund ta shfrytëzoni për dhënien e opinionit tuaj në hapësirën për komentim.