Seminar për fëmijët, prindërit dhe mësuesit në Bujanoc, regjistrohu

Nga Redaksia 03.07.2018 08:30

Organizata joqeveritare “PSIKA 017” do të mbajë seminarin me temën “Suksesi i fëmijëve, përkushtim për të gjithë”.

“Përmes këtij seminari do të njoftohen pjesëmarrësit për përpilimin e planit individual të fëmijëve me pengesa në zhvillim, pranimin e tyre në procesin arsimor si dhe në shoqëri”, thuhet në njoftimin e organizatorit

Sipas organizatorëve në tërë këtë sfidë rëndesi të madhe ka bashkëpunimi ndërmjet psikologëve, mësuesve dhe prindërve.

Ligjëruese do të jetë psikologia klinike Msc. Ema Jashari Skeja nga Prishtina ndërsa është i hapur për të gjithë pjesëmarrësit pa pagesë.

Seminari zhillohet më 7 korrik me fillim nga ora 11:00 në shtëpinë e kulturës në Bujanoc ndërsa regjistrimi paraprak është i domosdoshëm andaj të të gjithë të interesuarit të paraqiten përmes këtij e-mail: gentiana.mehmeti@gmail.com.

Nga Redaksia 03.07.2018 08:30
Shkruaj Koment

Asnjë koment

Ende nuk ka komente!

Më lejoni tju them një histori të trishtuar! Ende nuk ka komente, por mund të jeni i pari që e komentoni këtë artikull.

Shkruaj një koment
Shiko të gjitha komentet

Shkruaj Koment

Hyrje

Fushat e patjetërsuara janë të shënuara me *

Nëse nuk jeni të regjistruar, atëherë klikoni Regjistro!

Para se të dërgoni komentin Tuaj ju lutemi që t’i përmbaheni rregullave të mëposhtme:

Mendimet e shprehura në komente janë opinione private të autorëve të komentit dhe nuk pasqyrojnë pikëpamjet e redaksisë së portalit informativ Titulli.

Gjithashtu lusim lexuesit e portalit Titulli që gjatë shkruarjes së komentit t’i përmbahen drejtshkrimit.

Redaksia mbanë të drejtën e mos aprovimit të komenteve me përmbajtje fyese, që janë vulgare, kërcënuese, raciste si dhe ato të cilat bëjnë thirrje në urrejtje etnike dhe nuk kontribuojnë në komunikim normal mes lexuesve të këtij portali.

Komentet që nuk kanë të bëjnë me temën dhe kanë përmbajtje të papërshtatshme rreth jetës private të personit në artikull, apo fyerje në autorët e tekstit si dhe anëtarët e redaksisë, nuk do të aprovohen.

Vërejtje: Për të dërguar komentin së pari duhet të regjistroheni me emrin (pseudonimin), me të cilin pas aprovimit nga redaksia, këtë emër unik (pseudonim) mund ta shfrytëzoni për dhënien e opinionit tuaj në hapësirën për komentim.