Konkurs për policë të rinj në drejtorinë e Vrajës, të drejtë Bujanoci dhe Presheva

Nga Redaksia 28.06.2018 11:08

Ministria e Punëve të Brendshme të Serbisë ka shpallur konkurs për pranimin e 351 pjesëtarëve të rinj në trajnimin profesional për punët e policisë i cili do të mbahet në qendrën për trajnime themelorë të Policisë në Kamenicën e Sremit.

Në bazë të këtij konkursi 20 kandidatë do të pranohen për drejtorin e policisë në Vrajë pjesë e të cilit janë edhe stacioni policorë në Bujanoc dhe Preshevë, shkruan Titulli.com.

Paraqitja në këtë konkurs bëhet në stacionin policorë të vendbanimin e aplikuesit edhe atë në afat nga 30 ditë nga dita e shpalljes së konkursit në gazetën zyrtare të Republikës së Serbisë.

Afati i dorëzimit të aplikacionit me dokumentet tjera përkatëse është 20 Korriku i këtij viti.

Të gjithë të interesuarit të lexojnë me kujdes konkursin dhe të përgatisin dokumentet e nevojshme për aplikim.

Shiko në detaje Konkursin e Ministrisë së Punëve të Brendshme të Serbisë

Nga Redaksia 28.06.2018 11:08
Shkruaj Koment

Asnjë koment

Ende nuk ka komente!

Më lejoni tju them një histori të trishtuar! Ende nuk ka komente, por mund të jeni i pari që e komentoni këtë artikull.

Shkruaj një koment
Shiko të gjitha komentet

Shkruaj Koment

Hyrje

Fushat e patjetërsuara janë të shënuara me *

Nëse nuk jeni të regjistruar, atëherë klikoni Regjistro!

Para se të dërgoni komentin Tuaj ju lutemi që t’i përmbaheni rregullave të mëposhtme:

Mendimet e shprehura në komente janë opinione private të autorëve të komentit dhe nuk pasqyrojnë pikëpamjet e redaksisë së portalit informativ Titulli.

Gjithashtu lusim lexuesit e portalit Titulli që gjatë shkruarjes së komentit t’i përmbahen drejtshkrimit.

Redaksia mbanë të drejtën e mos aprovimit të komenteve me përmbajtje fyese, që janë vulgare, kërcënuese, raciste si dhe ato të cilat bëjnë thirrje në urrejtje etnike dhe nuk kontribuojnë në komunikim normal mes lexuesve të këtij portali.

Komentet që nuk kanë të bëjnë me temën dhe kanë përmbajtje të papërshtatshme rreth jetës private të personit në artikull, apo fyerje në autorët e tekstit si dhe anëtarët e redaksisë, nuk do të aprovohen.

Vërejtje: Për të dërguar komentin së pari duhet të regjistroheni me emrin (pseudonimin), me të cilin pas aprovimit nga redaksia, këtë emër unik (pseudonim) mund ta shfrytëzoni për dhënien e opinionit tuaj në hapësirën për komentim.