Xiaomi Mi Max 3 Pro vjen me 6GB RAM dhe bateri të fuqishme

Nga Redaksia.B 26.06.2018 12:15

Mi Max 3 i kompanisë së njohur kineze Xiaomi, është telefoni i shumëpërfolur dhe për të ka interesimi i madh.

Më herët, sipas TENAA, është thënë se Mi Max 3 do të vijë me ekran 6.9-inç dhe procesor Snapdragon 636 me tetë bërthama dhe shpejtësi prej 1.8 GHz.

Megjithatë, informacionet më të sakta vijnë nga uebfaqja zyrtare e Xiaomit, transmeton Koha.net. Fotografia e publikuar konfirmon dizajnin dhe zbulon një tjetër version të Mi Max 3, i cili me shumë gjasë do të jetë Mi Max 3 Pro, transmeton Koha.net.

Xiaomi Mi Max 3 Pro vjen me ekran 6.9-inç, procesor Snapdragon 710, 6 GB RAM memorie dhe 128 GB memorie të brendshme, kamerën kryesore të dyfishtë dhe atë të përparme Sony IMX363, si dhe me baterinë prej 5,400 mAh.

Nga Redaksia.B 26.06.2018 12:15
Shkruaj Koment

Asnjë koment

Ende nuk ka komente!

Më lejoni tju them një histori të trishtuar! Ende nuk ka komente, por mund të jeni i pari që e komentoni këtë artikull.

Shkruaj një koment
Shiko të gjitha komentet

Shkruaj Koment

Hyrje

Fushat e patjetërsuara janë të shënuara me *

Nëse nuk jeni të regjistruar, atëherë klikoni Regjistro!

Para se të dërgoni komentin Tuaj ju lutemi që t’i përmbaheni rregullave të mëposhtme:

Mendimet e shprehura në komente janë opinione private të autorëve të komentit dhe nuk pasqyrojnë pikëpamjet e redaksisë së portalit informativ Titulli.

Gjithashtu lusim lexuesit e portalit Titulli që gjatë shkruarjes së komentit t’i përmbahen drejtshkrimit.

Redaksia mbanë të drejtën e mos aprovimit të komenteve me përmbajtje fyese, që janë vulgare, kërcënuese, raciste si dhe ato të cilat bëjnë thirrje në urrejtje etnike dhe nuk kontribuojnë në komunikim normal mes lexuesve të këtij portali.

Komentet që nuk kanë të bëjnë me temën dhe kanë përmbajtje të papërshtatshme rreth jetës private të personit në artikull, apo fyerje në autorët e tekstit si dhe anëtarët e redaksisë, nuk do të aprovohen.

Vërejtje: Për të dërguar komentin së pari duhet të regjistroheni me emrin (pseudonimin), me të cilin pas aprovimit nga redaksia, këtë emër unik (pseudonim) mund ta shfrytëzoni për dhënien e opinionit tuaj në hapësirën për komentim.