Mino Raiola ia ofron Verrattin klubeve të mëdha evropiane

Nga Redaksia.B 14.06.2018 13:44

Mesfushori italian, Marco Verratti është ofruar tek disa klube të mëdha evropiane nga agjentin i tij, Mino Raiola.

Verratti nuk po gjen qetësinë dhe lumturinë e duhur tek skuadra franceze, Paris Saint-Germain.

Që nga transferimi i tij në Ligue 1, gjithmonë është folur për të ardhmen e tij duke u lidhur me një largim të mundshëm.

Skuadrat të cilat kanë qenë më shumë të lidhura me të ishin Barcelona dhe Juventusi, por asnjëra nuk arriti ta transferojë atë.

Por, sipas mediumit Le10Sport, mesfushori italian tani mund të jetë në rrugën e tij drejt largimin nga Parc des Princes.

Agjenti i mesfushorit, Mino Raiola, thuhet se i është afruar klubeve më të mira të Evropës për t’ia propozuar yllin e Italisë.

Manchester Unitedin, Real Madridin dhe Juventusin thuhet se janë duke e lënë derën hapur për një lëvizje të mundshme të Verrattit.

Çmimi i italian besohet rreth 80 milionë euro. 

Nga Redaksia.B 14.06.2018 13:44
Shkruaj Koment

Asnjë koment

Ende nuk ka komente!

Më lejoni tju them një histori të trishtuar! Ende nuk ka komente, por mund të jeni i pari që e komentoni këtë artikull.

Shkruaj një koment
Shiko të gjitha komentet

Shkruaj Koment

Hyrje

Fushat e patjetërsuara janë të shënuara me *

Nëse nuk jeni të regjistruar, atëherë klikoni Regjistro!

Para se të dërgoni komentin Tuaj ju lutemi që t’i përmbaheni rregullave të mëposhtme:

Mendimet e shprehura në komente janë opinione private të autorëve të komentit dhe nuk pasqyrojnë pikëpamjet e redaksisë së portalit informativ Titulli.

Gjithashtu lusim lexuesit e portalit Titulli që gjatë shkruarjes së komentit t’i përmbahen drejtshkrimit.

Redaksia mbanë të drejtën e mos aprovimit të komenteve me përmbajtje fyese, që janë vulgare, kërcënuese, raciste si dhe ato të cilat bëjnë thirrje në urrejtje etnike dhe nuk kontribuojnë në komunikim normal mes lexuesve të këtij portali.

Komentet që nuk kanë të bëjnë me temën dhe kanë përmbajtje të papërshtatshme rreth jetës private të personit në artikull, apo fyerje në autorët e tekstit si dhe anëtarët e redaksisë, nuk do të aprovohen.

Vërejtje: Për të dërguar komentin së pari duhet të regjistroheni me emrin (pseudonimin), me të cilin pas aprovimit nga redaksia, këtë emër unik (pseudonim) mund ta shfrytëzoni për dhënien e opinionit tuaj në hapësirën për komentim.