Bayer Leverkusen ofron 30 milionë euro për Thomas Strakoshan

Nga Redaksia.B 14.06.2018 12:53

Bayer Leverkusen është vënë pas portierit shqiptar Thomas Strakosha.

Mësohet se klubi gjerman është gati të paguajë hiq më pak se 30 milionë euro për të.

Sipas Corriere dello Sport, Lazio ka filluar të mendojë për transferimin e portierit të Atalantas, Marco Sportiello, por edhe Rui Patricio është i lirë.

Klubi gjerman është duke u përballur me largimin e Berno Lenos, për të cilin ka oferta nga Napoli dhe Arsenali.

Portieri 23 vjeçar ka pasur sezon të jashtëzakonshme.

Ai e ka ndihmuar skuadrën e tij që ta mbyll në vendin e pestë kampionatin.

Strakosha është pjesë e Kombëtaresh Shqiptare tash e disa vjet. 

Nga Redaksia.B 14.06.2018 12:53
Shkruaj Koment

Asnjë koment

Ende nuk ka komente!

Më lejoni tju them një histori të trishtuar! Ende nuk ka komente, por mund të jeni i pari që e komentoni këtë artikull.

Shkruaj një koment
Shiko të gjitha komentet

Shkruaj Koment

Hyrje

Fushat e patjetërsuara janë të shënuara me *

Nëse nuk jeni të regjistruar, atëherë klikoni Regjistro!

Para se të dërgoni komentin Tuaj ju lutemi që t’i përmbaheni rregullave të mëposhtme:

Mendimet e shprehura në komente janë opinione private të autorëve të komentit dhe nuk pasqyrojnë pikëpamjet e redaksisë së portalit informativ Titulli.

Gjithashtu lusim lexuesit e portalit Titulli që gjatë shkruarjes së komentit t’i përmbahen drejtshkrimit.

Redaksia mbanë të drejtën e mos aprovimit të komenteve me përmbajtje fyese, që janë vulgare, kërcënuese, raciste si dhe ato të cilat bëjnë thirrje në urrejtje etnike dhe nuk kontribuojnë në komunikim normal mes lexuesve të këtij portali.

Komentet që nuk kanë të bëjnë me temën dhe kanë përmbajtje të papërshtatshme rreth jetës private të personit në artikull, apo fyerje në autorët e tekstit si dhe anëtarët e redaksisë, nuk do të aprovohen.

Vërejtje: Për të dërguar komentin së pari duhet të regjistroheni me emrin (pseudonimin), me të cilin pas aprovimit nga redaksia, këtë emër unik (pseudonim) mund ta shfrytëzoni për dhënien e opinionit tuaj në hapësirën për komentim.