Real ka gati super-ofertën për Neymar

Nga Redaksia.B 13.06.2018 14:39

Të Bardhët janë të vendosur për ta transferuar yllin brazilian në Santiago Bernabeu, ndaj kanë bërë gati një super-ofertë për ta bindur.

Real Madrid është duke shpresuar se do ta largojë Neymar nga Paris Saint-Germain me ofertën e re prej 350 milionë eurove.

Mediat angleze raportojnë se Neymar ka një klauzolë në kontratë e cila e lejon të largohet nga Parc des Princes për 300 milionë euro pas 1 shtatorit.

Por meqë kjo i bie pasi të mbyllet afati kalimtar, Real Madrid do të duhej të priste deri në janar që ai ta veshë fanellën e bardhë.

Megjithatë, ende është e paqartë nëse Neymar dhe Cristiano Ronaldo do të mund të luanin në të njëjtën skuadër.

Nga Redaksia.B 13.06.2018 14:39
Shkruaj Koment

Asnjë koment

Ende nuk ka komente!

Më lejoni tju them një histori të trishtuar! Ende nuk ka komente, por mund të jeni i pari që e komentoni këtë artikull.

Shkruaj një koment
Shiko të gjitha komentet

Shkruaj Koment

Regjistrohu

Fushat e patjetërsuara janë të shënuara me *
Pseudonimi publikohet së bashku me komentin e postuar.

Para se të dërgoni komentin Tuaj ju lutemi që t’i përmbaheni rregullave të mëposhtme:

Mendimet e shprehura në komente janë opinione private të autorëve të komentit dhe nuk pasqyrojnë pikëpamjet e redaksisë së portalit informativ Titulli.

Gjithashtu lusim lexuesit e portalit Titulli që gjatë shkruarjes së komentit t’i përmbahen drejtshkrimit.

Redaksia mbanë të drejtën e mos aprovimit të komenteve me përmbajtje fyese, që janë vulgare, kërcënuese, raciste si dhe ato të cilat bëjnë thirrje në urrejtje etnike dhe nuk kontribuojnë në komunikim normal mes lexuesve të këtij portali.

Komentet që nuk kanë të bëjnë me temën dhe kanë përmbajtje të papërshtatshme rreth jetës private të personit në artikull, apo fyerje në autorët e tekstit si dhe anëtarët e redaksisë, nuk do të aprovohen.

Vërejtje: Për të dërguar komentin së pari duhet të regjistroheni me emrin (pseudonimin), me të cilin pas aprovimit nga redaksia, këtë emër unik (pseudonim) mund ta shfrytëzoni për dhënien e opinionit tuaj në hapësirën për komentim.