Ronaldo për Salahun: Vetëm nëse shërohet mund ta fitojë “Topin e Artë”

Nga Redaksia.B 13.06.2018 10:16

Cristiano Ronaldo dhe Mohamed Salah janë ndër favoritët kryesor për të fituar këtë vit “Topin e Artë”.

Portugezi mendon se egjiptiani mund ta rivalizoj për titullin prestigjioz vetëm në një rast. 

Ai mund të jetë kandidat i fortë nëse shërohet prej lëndimit të pësuar në shpatull në finalen e Ligës së Kampionëve kundër Real Madridit.

Portugalia e Ronaldos dhe Egjipti i Salahut mund të takohen realisht në 1/16 e fundit të Kupës së Botës.

“Mohamed Salah ka qenë një ndër rivalët e mi këtë vit. Shpresoj se lëndimi i tij në finale në Kiev nuk do ta mbajë atë jashtë Kupës së Botës”.

“Shumë njerëz flasin për betejën mes Cristiano Ronaldos dhe Lionel Messit, por ka lojtarë të tjerë që kanë shanse për të hyrë në garën për Topin e Artë. Salah është një prej tyre”, ka pohuar reprezentuesi portugez.

Egjiptiani ende po lufton me kohën për t’u shëruar pasi së fundi ka dëmtuar sërish krahun kur një tifoz aksidentalisht i kapi krahun e lënduar. 

Nga Redaksia.B 13.06.2018 10:16
Shkruaj Koment

Asnjë koment

Ende nuk ka komente!

Më lejoni tju them një histori të trishtuar! Ende nuk ka komente, por mund të jeni i pari që e komentoni këtë artikull.

Shkruaj një koment
Shiko të gjitha komentet

Shkruaj Koment

Regjistrohu

Fushat e patjetërsuara janë të shënuara me *
Pseudonimi publikohet së bashku me komentin e postuar.

Para se të dërgoni komentin Tuaj ju lutemi që t’i përmbaheni rregullave të mëposhtme:

Mendimet e shprehura në komente janë opinione private të autorëve të komentit dhe nuk pasqyrojnë pikëpamjet e redaksisë së portalit informativ Titulli.

Gjithashtu lusim lexuesit e portalit Titulli që gjatë shkruarjes së komentit t’i përmbahen drejtshkrimit.

Redaksia mbanë të drejtën e mos aprovimit të komenteve me përmbajtje fyese, që janë vulgare, kërcënuese, raciste si dhe ato të cilat bëjnë thirrje në urrejtje etnike dhe nuk kontribuojnë në komunikim normal mes lexuesve të këtij portali.

Komentet që nuk kanë të bëjnë me temën dhe kanë përmbajtje të papërshtatshme rreth jetës private të personit në artikull, apo fyerje në autorët e tekstit si dhe anëtarët e redaksisë, nuk do të aprovohen.

Vërejtje: Për të dërguar komentin së pari duhet të regjistroheni me emrin (pseudonimin), me të cilin pas aprovimit nga redaksia, këtë emër unik (pseudonim) mund ta shfrytëzoni për dhënien e opinionit tuaj në hapësirën për komentim.