Oppo Find X vjen me specifika të fuqishme

Nga Redaksia.B 13.06.2018 09:24

Kompania e njohur kineze, Oppo, pritet së shpejti të lansojë smartfonin e saj të ri Find X.

Kompania, përmes një postimi në rrjetin social kinez Weibo, ka konfirmuar disa nga specifikat kyçe të këtij smartfoni të ri.

Postimi konfirmon se Find X do të vijë me procesor të teknologjisë së fundit – Snapdragon 845, 8 GB RAM memorie dhe 256 GB memorie të brendshme, transmeton Koha.net. Më herët, është raportuar se kamera e këtij smartfoni do të ketë zoomin optik deri 5 herë dhe ekranin e lakuar.

Ndër specifikat tjera që janë spekuluar, përfshihet kamera kryesore e dyfishtë prej 20 + 16 megapikselë, bateria me kapacitet prej 3,645 mAh, ekrani 6.4-inç AMOLED dhe kamerën e përparme prej 25 megapikselë.

Nga Redaksia.B 13.06.2018 09:24
Shkruaj Koment

Asnjë koment

Ende nuk ka komente!

Më lejoni tju them një histori të trishtuar! Ende nuk ka komente, por mund të jeni i pari që e komentoni këtë artikull.

Shkruaj një koment
Shiko të gjitha komentet

Shkruaj Koment

Regjistrohu

Fushat e patjetërsuara janë të shënuara me *
Pseudonimi publikohet së bashku me komentin e postuar.

Para se të dërgoni komentin Tuaj ju lutemi që t’i përmbaheni rregullave të mëposhtme:

Mendimet e shprehura në komente janë opinione private të autorëve të komentit dhe nuk pasqyrojnë pikëpamjet e redaksisë së portalit informativ Titulli.

Gjithashtu lusim lexuesit e portalit Titulli që gjatë shkruarjes së komentit t’i përmbahen drejtshkrimit.

Redaksia mbanë të drejtën e mos aprovimit të komenteve me përmbajtje fyese, që janë vulgare, kërcënuese, raciste si dhe ato të cilat bëjnë thirrje në urrejtje etnike dhe nuk kontribuojnë në komunikim normal mes lexuesve të këtij portali.

Komentet që nuk kanë të bëjnë me temën dhe kanë përmbajtje të papërshtatshme rreth jetës private të personit në artikull, apo fyerje në autorët e tekstit si dhe anëtarët e redaksisë, nuk do të aprovohen.

Vërejtje: Për të dërguar komentin së pari duhet të regjistroheni me emrin (pseudonimin), me të cilin pas aprovimit nga redaksia, këtë emër unik (pseudonim) mund ta shfrytëzoni për dhënien e opinionit tuaj në hapësirën për komentim.