City afër nënshkrimit me Jorginho

Nga Redaksia.B 12.06.2018 13:40

Skuadra që drejtohet nga Pep Guardiola është pranë nënshkrimit me mesfushorin e talentuar, që ka qenë një ndër lojtarët më të mirë në Serie A edicionin e shkuar.

Manchester City është duke insistuar për transferimin e mesfushorit të Napoli, Jorginho.

Jorginho ka qenë një ndër lojtarët më të mirë në Serie A edicionin e shkuar, por pritet që gjatë verës të largohet nga Italia.

Për shërbimet e tij interesim kanë treguar skuadra të mëdha europiane si Arsenal, Bayern Munich dhe Manchester United.

Por më afër transferimit të tij është Manchester City që tashmë ka bërë gati ofertë prej 60 milionë eurosh për të.

Nga Redaksia.B 12.06.2018 13:40
Shkruaj Koment

Asnjë koment

Ende nuk ka komente!

Më lejoni tju them një histori të trishtuar! Ende nuk ka komente, por mund të jeni i pari që e komentoni këtë artikull.

Shkruaj një koment
Shiko të gjitha komentet

Shkruaj Koment

Hyrje

Fushat e patjetërsuara janë të shënuara me *

Nëse nuk jeni të regjistruar, atëherë klikoni Regjistro!

Para se të dërgoni komentin Tuaj ju lutemi që t’i përmbaheni rregullave të mëposhtme:

Mendimet e shprehura në komente janë opinione private të autorëve të komentit dhe nuk pasqyrojnë pikëpamjet e redaksisë së portalit informativ Titulli.

Gjithashtu lusim lexuesit e portalit Titulli që gjatë shkruarjes së komentit t’i përmbahen drejtshkrimit.

Redaksia mbanë të drejtën e mos aprovimit të komenteve me përmbajtje fyese, që janë vulgare, kërcënuese, raciste si dhe ato të cilat bëjnë thirrje në urrejtje etnike dhe nuk kontribuojnë në komunikim normal mes lexuesve të këtij portali.

Komentet që nuk kanë të bëjnë me temën dhe kanë përmbajtje të papërshtatshme rreth jetës private të personit në artikull, apo fyerje në autorët e tekstit si dhe anëtarët e redaksisë, nuk do të aprovohen.

Vërejtje: Për të dërguar komentin së pari duhet të regjistroheni me emrin (pseudonimin), me të cilin pas aprovimit nga redaksia, këtë emër unik (pseudonim) mund ta shfrytëzoni për dhënien e opinionit tuaj në hapësirën për komentim.