Silva: Do doja të mbyllja karrierën te Milani

Nga Redaksia.B 12.06.2018 13:33

Kapiteni i Paris Saint Germainit dhe Përfaqësueses së Brazilit, Thiago Silva, ka folur për të ardhmen e tij para fillimit të Kampionatit Botëror.

Mbrojtësi ka thënë se ende nuk ka vendosur, por se do i pëlqente të mbyllte karrierën te Milani.

“Milani është gjithmonë në zemrën tim. Jam tifoz i tyre”.

“Do ktheheni në Milano? Nuk është kurrë e lehtë të flasësh për të ardhmen në futboll. ‘Kurrë mos thuaj kurrë’, çdo gjë është e mundur”.

“Të kthehesha aty për të mbyllur karrierën time do ishte një gjë e bukur”, ka thënë Silva për Gazetta dello Sport.

Kuqezinjtë po kalojnë në një periudhë të vështirë dhe përvoja e Silvas do të ishte shumë e nevojshme për skuadrën e Gennaro Gattuso.

Por, duke parë problemet e klubit italian me Fair Playn Financiar vështirë se do realizohet ky transferim.

Nga Redaksia.B 12.06.2018 13:33
Shkruaj Koment

Asnjë koment

Ende nuk ka komente!

Më lejoni tju them një histori të trishtuar! Ende nuk ka komente, por mund të jeni i pari që e komentoni këtë artikull.

Shkruaj një koment
Shiko të gjitha komentet

Shkruaj Koment

Hyrje

Fushat e patjetërsuara janë të shënuara me *

Nëse nuk jeni të regjistruar, atëherë klikoni Regjistro!

Para se të dërgoni komentin Tuaj ju lutemi që t’i përmbaheni rregullave të mëposhtme:

Mendimet e shprehura në komente janë opinione private të autorëve të komentit dhe nuk pasqyrojnë pikëpamjet e redaksisë së portalit informativ Titulli.

Gjithashtu lusim lexuesit e portalit Titulli që gjatë shkruarjes së komentit t’i përmbahen drejtshkrimit.

Redaksia mbanë të drejtën e mos aprovimit të komenteve me përmbajtje fyese, që janë vulgare, kërcënuese, raciste si dhe ato të cilat bëjnë thirrje në urrejtje etnike dhe nuk kontribuojnë në komunikim normal mes lexuesve të këtij portali.

Komentet që nuk kanë të bëjnë me temën dhe kanë përmbajtje të papërshtatshme rreth jetës private të personit në artikull, apo fyerje në autorët e tekstit si dhe anëtarët e redaksisë, nuk do të aprovohen.

Vërejtje: Për të dërguar komentin së pari duhet të regjistroheni me emrin (pseudonimin), me të cilin pas aprovimit nga redaksia, këtë emër unik (pseudonim) mund ta shfrytëzoni për dhënien e opinionit tuaj në hapësirën për komentim.