Barca ofron Rafinhan dhe 35 milionë euro për Eriksenin

Nga Redaksia.B 12.06.2018 13:15

Barcelona ka mirëpritur interesimin e Tottenham Hotspur për Rafinhan.

Spursat i kanë kërkuar Barçës një çmim për brazilianin, i cili është në shitje pas një huazimi të suksesshëm gjashtëmujor te Interi. 

Italianët kishin një mundësi për ta nënshkruar me futbollistin për shumën prej 35 milionë eurove, por që nuk e shfrytëzuan këtë mundësi.

E përditshmja spanjolle “Sport” shkruan sot se anglezët janë të prirur për të bërë biznes me spanjollët, ku këta të fundit këmbëngulin se Christian Eriksen duhet të përfshihet në negociata.

Barca e sheh danezin si një alternativë ndaj sulmuesit të Atletico Madridit, Antoine Griezmann, i cili është raportuar se do të transferohet te katalunasit.

Theksojmë se për shërbimet e Eriksenit kanë shprehur interesim edhe shumë klube duke përfshirë Real Madridin.

Gjithçka pritet të bëhet e çartë pas kampionatit botëror që fillon më 14 qershor (e enjte). 

Nga Redaksia.B 12.06.2018 13:15
Shkruaj Koment

Asnjë koment

Ende nuk ka komente!

Më lejoni tju them një histori të trishtuar! Ende nuk ka komente, por mund të jeni i pari që e komentoni këtë artikull.

Shkruaj një koment
Shiko të gjitha komentet

Shkruaj Koment

Hyrje

Fushat e patjetërsuara janë të shënuara me *

Nëse nuk jeni të regjistruar, atëherë klikoni Regjistro!

Para se të dërgoni komentin Tuaj ju lutemi që t’i përmbaheni rregullave të mëposhtme:

Mendimet e shprehura në komente janë opinione private të autorëve të komentit dhe nuk pasqyrojnë pikëpamjet e redaksisë së portalit informativ Titulli.

Gjithashtu lusim lexuesit e portalit Titulli që gjatë shkruarjes së komentit t’i përmbahen drejtshkrimit.

Redaksia mbanë të drejtën e mos aprovimit të komenteve me përmbajtje fyese, që janë vulgare, kërcënuese, raciste si dhe ato të cilat bëjnë thirrje në urrejtje etnike dhe nuk kontribuojnë në komunikim normal mes lexuesve të këtij portali.

Komentet që nuk kanë të bëjnë me temën dhe kanë përmbajtje të papërshtatshme rreth jetës private të personit në artikull, apo fyerje në autorët e tekstit si dhe anëtarët e redaksisë, nuk do të aprovohen.

Vërejtje: Për të dërguar komentin së pari duhet të regjistroheni me emrin (pseudonimin), me të cilin pas aprovimit nga redaksia, këtë emër unik (pseudonim) mund ta shfrytëzoni për dhënien e opinionit tuaj në hapësirën për komentim.