Google Pixel 3 XL shihet i plotë në foto, për herë të parë

Nga Redaksia.B 12.06.2018 09:02

Google Pixel 3 XL sapo është zbuluar në mënyrë të plotë, me një sërë imazhesh të rrjedhura që tregojnë telefonin nga çdo kënd.

Fotot, të cilat nuk lënë asgjë për imagjinatën, rrjedhin nga anëtari i Zhvilluesve të XDA, Meraz9000, një zbulues me të kaluar në zbulimin e karakteristikave dhe zhvillimeve të lidhura me Pixel, që komentuesit kryesorë besojnë se ato janë të vërteta.

Ky zbulim dramatik i plotë vjen vetëm disa ditë pasi një sasi e paprecedentë e informatave të Google Pixel 3 dhe Pixel 3 XL u zbuluan në internet, me raportet që deklarojnë se pajisja e mëparshme do të shfaqë një ekran 5.3 inç dhe kjo e fundit do të vijë me një ekran 6.2 inç me një kornizë.

Tani, megjithatë, fotografia e plotë e Google Pixel 3 XL është shfaqur në mënyrë të plotë. Për të parë telefonin, nga çdo kënd, shfletoni nëpër galerinë e imazhit më poshtë.

Imazhet e Google Pixel 3 XL zbulojnë shumë detaje rreth modelit të ri, duke përfshirë faktin se pajisja ruan dizajnin dy-ngjyrësh të Pixel 2 XL, por tani ka më shumë se një strukturë të plotë xhami, një skaner të gjurmëve të gishtërinjve të montuar në pjesën e pasme dhe një kamerë të pasme me një lente që shtrihet lehtë.

Imazhet gjithashtu tregojnë se ka pullat e zërit në anën e djathtë, një port USB-C dhe fole me kartë SIM në pjesën e poshtme dhe nuk ka portë 3.5mm të kufjeve në horizont.

Kombinoni të gjitha këto detaje me një Snapdragon 845 CPU që bashkohet me deri në 8GB RAM dhe 256GB hapësirë të brendshme të magazinimit dhe është e lehtë të kuptohet pse njerëzit janë duke e mirëpritur pajisjen.

Nga Redaksia.B 12.06.2018 09:02
Shkruaj Koment

Asnjë koment

Ende nuk ka komente!

Më lejoni tju them një histori të trishtuar! Ende nuk ka komente, por mund të jeni i pari që e komentoni këtë artikull.

Shkruaj një koment
Shiko të gjitha komentet

Shkruaj Koment

Hyrje

Fushat e patjetërsuara janë të shënuara me *

Nëse nuk jeni të regjistruar, atëherë klikoni Regjistro!

Para se të dërgoni komentin Tuaj ju lutemi që t’i përmbaheni rregullave të mëposhtme:

Mendimet e shprehura në komente janë opinione private të autorëve të komentit dhe nuk pasqyrojnë pikëpamjet e redaksisë së portalit informativ Titulli.

Gjithashtu lusim lexuesit e portalit Titulli që gjatë shkruarjes së komentit t’i përmbahen drejtshkrimit.

Redaksia mbanë të drejtën e mos aprovimit të komenteve me përmbajtje fyese, që janë vulgare, kërcënuese, raciste si dhe ato të cilat bëjnë thirrje në urrejtje etnike dhe nuk kontribuojnë në komunikim normal mes lexuesve të këtij portali.

Komentet që nuk kanë të bëjnë me temën dhe kanë përmbajtje të papërshtatshme rreth jetës private të personit në artikull, apo fyerje në autorët e tekstit si dhe anëtarët e redaksisë, nuk do të aprovohen.

Vërejtje: Për të dërguar komentin së pari duhet të regjistroheni me emrin (pseudonimin), me të cilin pas aprovimit nga redaksia, këtë emër unik (pseudonim) mund ta shfrytëzoni për dhënien e opinionit tuaj në hapësirën për komentim.