Arsenali ia cakton çmimin e largimit Mustafit, pesë skuadra të mëdha pas mbrojtësit shqiptar

Nga Redaksia.B 08.06.2018 13:13

Shkodran Mustafi duket se po kalon ditët e tij të fundit si futbollist i Arsenalit.

Mbrojtësi shqiptar nuk ka treguar formë stabile këtë edicion me klubin londinez.

Ardhja në klub e Unay Emeryt ka bërë që Mustafi të mendojë për tjetër skuadër.

Trajneri spanjoll nuk llogarit në shërbimet e mbrojtësit shqiptar dhe po kërkon grekun Sokratis si zëvendësues të tij.

Sipas mediave angleze, Arsenali tani i ka caktuar edhe çmimin e largimit qendërmbrojtësit.

Topçinjtë kërkojnë 35 milionë për ta lënë të lirë të largohet reprezentuesi i Gjermanisë.

Mustafi mund të vazhdoj të mbetet në Angli pasi ish skuadra e tij Everton ka shfaqur interesim për të.

Në Itali janë dy skuadrat e mëdha Roma dhe Juventus që kanë rikthyer interesimin për mbrojtësin nga Gostivari.

Por gjasat më të mëdha janë që Mustafi të rikthehet në elitën e futbollit gjerman.

Nga Redaksia.B 08.06.2018 13:13
Shkruaj Koment

Asnjë koment

Ende nuk ka komente!

Më lejoni tju them një histori të trishtuar! Ende nuk ka komente, por mund të jeni i pari që e komentoni këtë artikull.

Shkruaj një koment
Shiko të gjitha komentet

Shkruaj Koment

Hyrje

Fushat e patjetërsuara janë të shënuara me *

Nëse nuk jeni të regjistruar, atëherë klikoni Regjistro!

Para se të dërgoni komentin Tuaj ju lutemi që t’i përmbaheni rregullave të mëposhtme:

Mendimet e shprehura në komente janë opinione private të autorëve të komentit dhe nuk pasqyrojnë pikëpamjet e redaksisë së portalit informativ Titulli.

Gjithashtu lusim lexuesit e portalit Titulli që gjatë shkruarjes së komentit t’i përmbahen drejtshkrimit.

Redaksia mbanë të drejtën e mos aprovimit të komenteve me përmbajtje fyese, që janë vulgare, kërcënuese, raciste si dhe ato të cilat bëjnë thirrje në urrejtje etnike dhe nuk kontribuojnë në komunikim normal mes lexuesve të këtij portali.

Komentet që nuk kanë të bëjnë me temën dhe kanë përmbajtje të papërshtatshme rreth jetës private të personit në artikull, apo fyerje në autorët e tekstit si dhe anëtarët e redaksisë, nuk do të aprovohen.

Vërejtje: Për të dërguar komentin së pari duhet të regjistroheni me emrin (pseudonimin), me të cilin pas aprovimit nga redaksia, këtë emër unik (pseudonim) mund ta shfrytëzoni për dhënien e opinionit tuaj në hapësirën për komentim.