Jepet shfaqja “Ringjallja e Agimit”

Nga Redaksia.B 07.06.2018 14:00

Ky krijim artistik i regjisorit Mehmet Kajtazi i cili vepron në kuadër të Qendrës për Kulturë dhe Integrim- Besa në Kreuzlingen, mëton të prezantohet edhe në disa qendra të Zvicrës

Më 17.06.2018 nga ora 15, në Restorant Kreuz, Letzistrasse 3, 9015 St.Gallen, do të jepet shfaqja teatrale “RINGJALLJA E AGIMIT”!

I mbështetur nga shoqata “Bashkësia shqiptare ne Zvicër”, ky krijim artistik i regjisorit Mehmet Kajtazi i cili vepron në kuadër të Qendrës për Kulturë dhe Integrim- Besa në Kreuzlingen, mëton të prezantohet edhe në disa qendra të Zvicrës.

Me këtë rast u drejtohemi gjitha Bashkësive Shqiptare nëpër Kantone si dhe klubeve e shoqatave ne vende të ndryshme të Zvicrës, të interesuara që drama “RINGJALLJA E AGIMIT” te shfaqet edhe ne vende tjera, te lajmërohen në Kryesi të shoqatës “Bashkësia Shqiptare në Zvicër”, ne E-mail: info@bshz.ch ose ne numrin: 076 388 09 57.

Nga Redaksia.B 07.06.2018 14:00
Shkruaj Koment

Asnjë koment

Ende nuk ka komente!

Më lejoni tju them një histori të trishtuar! Ende nuk ka komente, por mund të jeni i pari që e komentoni këtë artikull.

Shkruaj një koment
Shiko të gjitha komentet

Shkruaj Koment

Hyrje

Fushat e patjetërsuara janë të shënuara me *

Nëse nuk jeni të regjistruar, atëherë klikoni Regjistro!

Para se të dërgoni komentin Tuaj ju lutemi që t’i përmbaheni rregullave të mëposhtme:

Mendimet e shprehura në komente janë opinione private të autorëve të komentit dhe nuk pasqyrojnë pikëpamjet e redaksisë së portalit informativ Titulli.

Gjithashtu lusim lexuesit e portalit Titulli që gjatë shkruarjes së komentit t’i përmbahen drejtshkrimit.

Redaksia mbanë të drejtën e mos aprovimit të komenteve me përmbajtje fyese, që janë vulgare, kërcënuese, raciste si dhe ato të cilat bëjnë thirrje në urrejtje etnike dhe nuk kontribuojnë në komunikim normal mes lexuesve të këtij portali.

Komentet që nuk kanë të bëjnë me temën dhe kanë përmbajtje të papërshtatshme rreth jetës private të personit në artikull, apo fyerje në autorët e tekstit si dhe anëtarët e redaksisë, nuk do të aprovohen.

Vërejtje: Për të dërguar komentin së pari duhet të regjistroheni me emrin (pseudonimin), me të cilin pas aprovimit nga redaksia, këtë emër unik (pseudonim) mund ta shfrytëzoni për dhënien e opinionit tuaj në hapësirën për komentim.