VW bojkoton panairin e automjeteve në Paris

Nga Redaksia.B 17.05.2018 13:14

Volkswageni është emri më i fundit që ka vendosur të mos prezantojë automobila të rinj në “Paris Motor Show”.

Sipas “Autoactu”, Volkswagen është duke analizuar rëndësinë e pjesëmarrjes së vet nëpër panaire.

 

Si shtesë, VW po analizon edhe mundësinë e organizimit të një shfaqjeje të veten për prezantimin e veturave të reja.

Teksa brendi kryesor VW nuk do të jetë në Paris, anëtarët tjerë Skoda, SEAT, Audi e Porsche do të prezantojnë veturat më të reja.

Në panairin e sivjetmë të Parisit, mosprezantimin e kanë konfirmuar edhe Fordi, Infiniti, Mazda, Mitsubishi, Nissani, Opeli, Subaru e Volvoja.

“Paris Motor Show 2018” nis më 2 tetor dhe mbyllet më 14 tetor.

Nga Redaksia.B 17.05.2018 13:14
Shkruaj Koment

Asnjë koment

Ende nuk ka komente!

Më lejoni tju them një histori të trishtuar! Ende nuk ka komente, por mund të jeni i pari që e komentoni këtë artikull.

Shkruaj një koment
Shiko të gjitha komentet

Shkruaj Koment

Hyrje

Fushat e patjetërsuara janë të shënuara me *

Nëse nuk jeni të regjistruar, atëherë klikoni Regjistro!

Para se të dërgoni komentin Tuaj ju lutemi që t’i përmbaheni rregullave të mëposhtme:

Mendimet e shprehura në komente janë opinione private të autorëve të komentit dhe nuk pasqyrojnë pikëpamjet e redaksisë së portalit informativ Titulli.

Gjithashtu lusim lexuesit e portalit Titulli që gjatë shkruarjes së komentit t’i përmbahen drejtshkrimit.

Redaksia mbanë të drejtën e mos aprovimit të komenteve me përmbajtje fyese, që janë vulgare, kërcënuese, raciste si dhe ato të cilat bëjnë thirrje në urrejtje etnike dhe nuk kontribuojnë në komunikim normal mes lexuesve të këtij portali.

Komentet që nuk kanë të bëjnë me temën dhe kanë përmbajtje të papërshtatshme rreth jetës private të personit në artikull, apo fyerje në autorët e tekstit si dhe anëtarët e redaksisë, nuk do të aprovohen.

Vërejtje: Për të dërguar komentin së pari duhet të regjistroheni me emrin (pseudonimin), me të cilin pas aprovimit nga redaksia, këtë emër unik (pseudonim) mund ta shfrytëzoni për dhënien e opinionit tuaj në hapësirën për komentim.