Meda do të sjellë duet me MC Bekën

Nga Redaksia.B 16.05.2018 14:07

Këngëtari Meda është shumë i pëlqyer nga publiku shqiptar për këngët dhe zhanrin të cilin e këndon.

Ai është mjaft aktiv nëpër mbrëmje muzikore dhe koncerte të ndryshme, gjersa nuk mungon angazhimi i tij edhe në dasma dhe ahengje të ndryshme familjare.

Këto ditë, ai pritet të publikojë një projekt të ri muzikor, të cilin do ta sjellë në bashkëpunim me reperin e vjetër, MC Beka.

Lajmin për këtë e ka bërë të ditur producenti Nurteel, i cili ka punuar këngën, ndërsa përmes një postimi të bërë në Instagram ka paralajmëruar se ky duet do të jetë shumë i veçantë.

Kënga do të jetë ritmike, dhe pritet të finalizohet edhe me klip. 

“Kësaj po pjekim me furrë druri”, ka shkruar producenti Nurteel në mbishkrimin e fotografisë.

Ky bashkëpunim pritet të jetë mjaft interesant, pasi të rralla janë bashkëpunimet e tilla mes dy këngëtarëve të zhanreve të ndryshme.

Nga Redaksia.B 16.05.2018 14:07
Shkruaj Koment

Asnjë koment

Ende nuk ka komente!

Më lejoni tju them një histori të trishtuar! Ende nuk ka komente, por mund të jeni i pari që e komentoni këtë artikull.

Shkruaj një koment
Shiko të gjitha komentet

Shkruaj Koment

Regjistrohu

Fushat e patjetërsuara janë të shënuara me *
Pseudonimi publikohet së bashku me komentin e postuar.

Para se të dërgoni komentin Tuaj ju lutemi që t’i përmbaheni rregullave të mëposhtme:

Mendimet e shprehura në komente janë opinione private të autorëve të komentit dhe nuk pasqyrojnë pikëpamjet e redaksisë së portalit informativ Titulli.

Gjithashtu lusim lexuesit e portalit Titulli që gjatë shkruarjes së komentit t’i përmbahen drejtshkrimit.

Redaksia mbanë të drejtën e mos aprovimit të komenteve me përmbajtje fyese, që janë vulgare, kërcënuese, raciste si dhe ato të cilat bëjnë thirrje në urrejtje etnike dhe nuk kontribuojnë në komunikim normal mes lexuesve të këtij portali.

Komentet që nuk kanë të bëjnë me temën dhe kanë përmbajtje të papërshtatshme rreth jetës private të personit në artikull, apo fyerje në autorët e tekstit si dhe anëtarët e redaksisë, nuk do të aprovohen.

Vërejtje: Për të dërguar komentin së pari duhet të regjistroheni me emrin (pseudonimin), me të cilin pas aprovimit nga redaksia, këtë emër unik (pseudonim) mund ta shfrytëzoni për dhënien e opinionit tuaj në hapësirën për komentim.