Marseille – Atletico Madrid: Formacionet e mundshme të finales së Ligës së Evropës

Nga Redaksia.B 16.05.2018 10:06

Marseille dhe Atletico Madrid do të mundohen të fitojnë trofeun e parë sezonal.

Francezët dhe spanjollët do të takohen sonte në finalen e Ligës së Evropës, e cila është e para pas shumë sezoneve mes klubeve të këtyre dyja shteteve.

Stadiumi “Parc Olympique Lyonnais” ka kapacitet prej ‎59,186 ulësesh dhe shikuesit do të jenë dëshmitar të një takimi të madh.

Tashmë mediat ndërkombëtare kanë publikuar edhe formacionet e mundshme të të dyja skuadrave.

Rolando dhe Mitroglou do të duhet të presin deri në momentin e fundit pasi nuk është shëruar plotësisht ndërsa nuk dihet nëse do të startojnë te madrilenët Gimenez dhe Vitolo.

Marseille: Pele, Amavi, Gustavo, Rami, Sarr, Lopez, Sanson, Lopez, Ocampos, Payet, Thauvin dhe Germain.

Atletico Madrid: Oblak, Luis Felipe, Godin, Savic, Juanfran, Koke, Niguez, Gabi, Correa, Costa dhe Griezmann.

Nga Redaksia.B 16.05.2018 10:06
Shkruaj Koment

Asnjë koment

Ende nuk ka komente!

Më lejoni tju them një histori të trishtuar! Ende nuk ka komente, por mund të jeni i pari që e komentoni këtë artikull.

Shkruaj një koment
Shiko të gjitha komentet

Shkruaj Koment

Regjistrohu

Fushat e patjetërsuara janë të shënuara me *
Pseudonimi publikohet së bashku me komentin e postuar.

Para se të dërgoni komentin Tuaj ju lutemi që t’i përmbaheni rregullave të mëposhtme:

Mendimet e shprehura në komente janë opinione private të autorëve të komentit dhe nuk pasqyrojnë pikëpamjet e redaksisë së portalit informativ Titulli.

Gjithashtu lusim lexuesit e portalit Titulli që gjatë shkruarjes së komentit t’i përmbahen drejtshkrimit.

Redaksia mbanë të drejtën e mos aprovimit të komenteve me përmbajtje fyese, që janë vulgare, kërcënuese, raciste si dhe ato të cilat bëjnë thirrje në urrejtje etnike dhe nuk kontribuojnë në komunikim normal mes lexuesve të këtij portali.

Komentet që nuk kanë të bëjnë me temën dhe kanë përmbajtje të papërshtatshme rreth jetës private të personit në artikull, apo fyerje në autorët e tekstit si dhe anëtarët e redaksisë, nuk do të aprovohen.

Vërejtje: Për të dërguar komentin së pari duhet të regjistroheni me emrin (pseudonimin), me të cilin pas aprovimit nga redaksia, këtë emër unik (pseudonim) mund ta shfrytëzoni për dhënien e opinionit tuaj në hapësirën për komentim.