Manchester Unitet mendon për Bonuccin, lojtari e pëlqen një aventurë në Ligën Premier

Nga Redaksia.B 16.05.2018 09:59

Jose Mourinho është duke kërkuar që t’ia shkëpusë Milanit, kapitenin Leonardo Bonucci.

Sipas Tuttosport, trajneri Jose Mourinho e ka për zemër Bonuccin që e sheh si ideal për vijën e fundit të mbrojtjes.

 Mbrojtësi këtë muaj mbush 31 vjet dhe ka kaluar një vit të vështirë të Juventusi, pasi kishte presion të prej kur u zgjodh kapiten.

Nëse ai e mendon largimin, Milani do të kërkojë të përfitojë, pasi para një viti pagoi 42 milionë euro për ta marr nga Juventusi.

Në atë kohë lojtari e kërkoi largimin nga Juve, shkaku i mosmarrëveshjeve me Max Allegrin, ndërsa ka qenë i lidhur edhe me klube si Chelsea dhe Real Madrid.

Por lojtari nuk deshi të largohej nga Italia, pasi djali i tij i vogël kishte probleme të mëdha me shëndetin.

Djali i tij është më mirë tani dhe Bonucci mund ta mendojë një kalim në Angli.

Nga Redaksia.B 16.05.2018 09:59
Shkruaj Koment

Asnjë koment

Ende nuk ka komente!

Më lejoni tju them një histori të trishtuar! Ende nuk ka komente, por mund të jeni i pari që e komentoni këtë artikull.

Shkruaj një koment
Shiko të gjitha komentet

Shkruaj Koment

Regjistrohu

Fushat e patjetërsuara janë të shënuara me *
Pseudonimi publikohet së bashku me komentin e postuar.

Para se të dërgoni komentin Tuaj ju lutemi që t’i përmbaheni rregullave të mëposhtme:

Mendimet e shprehura në komente janë opinione private të autorëve të komentit dhe nuk pasqyrojnë pikëpamjet e redaksisë së portalit informativ Titulli.

Gjithashtu lusim lexuesit e portalit Titulli që gjatë shkruarjes së komentit t’i përmbahen drejtshkrimit.

Redaksia mbanë të drejtën e mos aprovimit të komenteve me përmbajtje fyese, që janë vulgare, kërcënuese, raciste si dhe ato të cilat bëjnë thirrje në urrejtje etnike dhe nuk kontribuojnë në komunikim normal mes lexuesve të këtij portali.

Komentet që nuk kanë të bëjnë me temën dhe kanë përmbajtje të papërshtatshme rreth jetës private të personit në artikull, apo fyerje në autorët e tekstit si dhe anëtarët e redaksisë, nuk do të aprovohen.

Vërejtje: Për të dërguar komentin së pari duhet të regjistroheni me emrin (pseudonimin), me të cilin pas aprovimit nga redaksia, këtë emër unik (pseudonim) mund ta shfrytëzoni për dhënien e opinionit tuaj në hapësirën për komentim.