Meghan Marklen nuk ka kush ta dërgojë drejt altarit të martesës

Nga Redaksia.B 15.05.2018 10:52

Sipas informacioneve të fundit nga Britania e Madhe, babai i Meghan Markle nuk do të vijë në martesën e vajzës pasi që kishte shitur imazhe false të çiftit.

Tashmë është raportuar se ka probleme shëndetësore dhe për këtë nuk do të jetë i pranishëm në dasmën mbretërore.

 

Pas skandalit me fotografitë, Thomas Markle tha se “nuk do të shkojë në dasmë për shkak se gjashtë ditë më parë ka pasur një sulm në zemër”, sipas tabloidit britanik “Daily Mail”. Megjithatë, arsyeja nuk është shëndeti, por turpërimi që i ka sjell vajzës.

Thomas ka zemëruar familjen mbretërore, por kjo është forma më e mirë për t’i ikur momenteve të sikletshme.

Dasma, e cila do të mbahet në Kështjellën Windsor më 19 maj, pritet të bëjë listën e një prej dhjetë martesave më të shtrenjta të të gjitha kohërave.

Ekspertët kanë bërë llogaritjet e tyre për ditën e madhe të Princit Harry dhe Meghan Markle, dasmë kjo e cila pritet të kushtojë hiq më pak se 32 milionë funte.

Nga Redaksia.B 15.05.2018 10:52
Shkruaj Koment

Asnjë koment

Ende nuk ka komente!

Më lejoni tju them një histori të trishtuar! Ende nuk ka komente, por mund të jeni i pari që e komentoni këtë artikull.

Shkruaj një koment
Shiko të gjitha komentet

Shkruaj Koment

Hyrje

Fushat e patjetërsuara janë të shënuara me *

Nëse nuk jeni të regjistruar, atëherë klikoni Regjistro!

Para se të dërgoni komentin Tuaj ju lutemi që t’i përmbaheni rregullave të mëposhtme:

Mendimet e shprehura në komente janë opinione private të autorëve të komentit dhe nuk pasqyrojnë pikëpamjet e redaksisë së portalit informativ Titulli.

Gjithashtu lusim lexuesit e portalit Titulli që gjatë shkruarjes së komentit t’i përmbahen drejtshkrimit.

Redaksia mbanë të drejtën e mos aprovimit të komenteve me përmbajtje fyese, që janë vulgare, kërcënuese, raciste si dhe ato të cilat bëjnë thirrje në urrejtje etnike dhe nuk kontribuojnë në komunikim normal mes lexuesve të këtij portali.

Komentet që nuk kanë të bëjnë me temën dhe kanë përmbajtje të papërshtatshme rreth jetës private të personit në artikull, apo fyerje në autorët e tekstit si dhe anëtarët e redaksisë, nuk do të aprovohen.

Vërejtje: Për të dërguar komentin së pari duhet të regjistroheni me emrin (pseudonimin), me të cilin pas aprovimit nga redaksia, këtë emër unik (pseudonim) mund ta shfrytëzoni për dhënien e opinionit tuaj në hapësirën për komentim.