Barcelona me fanellë speciale, Andres Iniesta përjetësisht në zemrat e katalunasve

Nga Redaksia.B 15.05.2018 10:47

Andres Iniesta do të luajë të dielën ndeshjen e fundit për Barcelonën, klubin ku kaloi gjithë karrierën.

Lamtumirën e madhe mesfushorit spanjoll do t’ia jap klubi katalunas në ndeshjen kundër Real Sociedadit.

Barcelona ka paralajmëruar një spektakël të vërtetë dhe tashmë kanë nxjerr një fanellë të veçantë në nder të tij.

Në të, numri tetë është kthyer në mënyrë që përfaqësojë shenjën e pafundësisë (infinit).

Le të kujtojmë se 34-vjeçari do të largohet prej spanjollëve pas 16 vjetëve, ku fitoi çdo gjë me klubin e Barcës.

Ndërkohë, futbollisti ka paralajmëruar se do të vazhdojë të luajë futboll në klubet aziatike dhe kurrë nuk do të ballafaqohet me katalunasit.

Ndryshe, Iniesta me Barcelonën ka fituar të gjitha titujt e mundshëm duke përfshirë nëntë trofe të La Ligës dhe katër të Ligës së Kampionëve. 

Nga Redaksia.B 15.05.2018 10:47
Shkruaj Koment

Asnjë koment

Ende nuk ka komente!

Më lejoni tju them një histori të trishtuar! Ende nuk ka komente, por mund të jeni i pari që e komentoni këtë artikull.

Shkruaj një koment
Shiko të gjitha komentet

Shkruaj Koment

Hyrje

Fushat e patjetërsuara janë të shënuara me *

Nëse nuk jeni të regjistruar, atëherë klikoni Regjistro!

Para se të dërgoni komentin Tuaj ju lutemi që t’i përmbaheni rregullave të mëposhtme:

Mendimet e shprehura në komente janë opinione private të autorëve të komentit dhe nuk pasqyrojnë pikëpamjet e redaksisë së portalit informativ Titulli.

Gjithashtu lusim lexuesit e portalit Titulli që gjatë shkruarjes së komentit t’i përmbahen drejtshkrimit.

Redaksia mbanë të drejtën e mos aprovimit të komenteve me përmbajtje fyese, që janë vulgare, kërcënuese, raciste si dhe ato të cilat bëjnë thirrje në urrejtje etnike dhe nuk kontribuojnë në komunikim normal mes lexuesve të këtij portali.

Komentet që nuk kanë të bëjnë me temën dhe kanë përmbajtje të papërshtatshme rreth jetës private të personit në artikull, apo fyerje në autorët e tekstit si dhe anëtarët e redaksisë, nuk do të aprovohen.

Vërejtje: Për të dërguar komentin së pari duhet të regjistroheni me emrin (pseudonimin), me të cilin pas aprovimit nga redaksia, këtë emër unik (pseudonim) mund ta shfrytëzoni për dhënien e opinionit tuaj në hapësirën për komentim.