Policia arreston tre persona pas përleshjes në hyrje të Mitrovicës

Nga Redaksia.B 15.05.2018 10:38

Policia ka arrestuar tre persona të dyshuar se ishin përfshirë në një përleshje, me ç’rast i kishin shkaktuar viktimës lëndime trupore.

Ngjarja raportohet të ketë ndodhur në kohën kur viktima, Z.H. 53 vjeçar, ishte në lëvizje me
veturën e tij në hyrje të qytetit të Mitrovicës, ku nga hetimet e deritanishme bëhet e ditur se tre të dyshuarit kanë sulmuar fizikisht viktimën e rastit, dhe si pasojë e lëndimeve ka kërkuar tretman mjekësor.

Pak orë pas incidentit hetuesit policorë kanë arritur të identifikojnë dhe të arrestojnë tre persona të dyshuar: I.A. 58 vjeçar, Sh.A. 26 vjeçar dhe K.A. 28 vjeçar.

Pas procedurave intervistuese, tre të dyshuarve u është caktuar masa e ndalimit policor.

Hetuesit policorë janë duke punuar në zbardhjen e plotë të të gjitha rrethanave të këtij rasti.

Ndaj tyre është iniciuar rast për vepër penale ‘lëndim trupor’

Nga Redaksia.B 15.05.2018 10:38
Shkruaj Koment

Asnjë koment

Ende nuk ka komente!

Më lejoni tju them një histori të trishtuar! Ende nuk ka komente, por mund të jeni i pari që e komentoni këtë artikull.

Shkruaj një koment
Shiko të gjitha komentet

Shkruaj Koment

Hyrje

Fushat e patjetërsuara janë të shënuara me *

Nëse nuk jeni të regjistruar, atëherë klikoni Regjistro!

Para se të dërgoni komentin Tuaj ju lutemi që t’i përmbaheni rregullave të mëposhtme:

Mendimet e shprehura në komente janë opinione private të autorëve të komentit dhe nuk pasqyrojnë pikëpamjet e redaksisë së portalit informativ Titulli.

Gjithashtu lusim lexuesit e portalit Titulli që gjatë shkruarjes së komentit t’i përmbahen drejtshkrimit.

Redaksia mbanë të drejtën e mos aprovimit të komenteve me përmbajtje fyese, që janë vulgare, kërcënuese, raciste si dhe ato të cilat bëjnë thirrje në urrejtje etnike dhe nuk kontribuojnë në komunikim normal mes lexuesve të këtij portali.

Komentet që nuk kanë të bëjnë me temën dhe kanë përmbajtje të papërshtatshme rreth jetës private të personit në artikull, apo fyerje në autorët e tekstit si dhe anëtarët e redaksisë, nuk do të aprovohen.

Vërejtje: Për të dërguar komentin së pari duhet të regjistroheni me emrin (pseudonimin), me të cilin pas aprovimit nga redaksia, këtë emër unik (pseudonim) mund ta shfrytëzoni për dhënien e opinionit tuaj në hapësirën për komentim.