Kryetari i Preshevës Arifi: Nuk e dëgjojë zërin opozitarë, ata nuk janë stratega

Nga Redaksia 14.05.2018 20:45

Kryetari i komunës së Preshevës, Shqiprim Arifi e ka komentuar konferencën e mbajtur nga partitë opozitare sot para objektit të këtij institucioni i cili tha se ata nuk janë shumë stratega.

“Nuk lodhemi ne se çka flasin ata ne kemi ardhur këtu për të punuar e jo për të folur sepse ata na kanë tregu 27 vjet. Për neve është më me rëndësi t’i furnizojmë bujqit dhe ndërmarrësit tonë”, tha mes tjerash Arifi për media, shkruan Titulli.com.

Ai theksoi se nuk e di se çka kanë folur opozitarët por se i uron suksese në këto iniciativa të tyre të diskutimeve publike.

Partitë opozitare shqiptare të komunës së Preshevës kanë mbajtur konferencë për media para objektit të këtij institucioni komunal dhe kanë shprehur një sërë kritikash në drejtim të qeverisjes lokale./Titulli.com/

Nga Redaksia 14.05.2018 20:45
Shkruaj Koment

Asnjë koment

Ende nuk ka komente!

Më lejoni tju them një histori të trishtuar! Ende nuk ka komente, por mund të jeni i pari që e komentoni këtë artikull.

Shkruaj një koment
Shiko të gjitha komentet

Shkruaj Koment

Hyrje

Fushat e patjetërsuara janë të shënuara me *

Nëse nuk jeni të regjistruar, atëherë klikoni Regjistro!

Para se të dërgoni komentin Tuaj ju lutemi që t’i përmbaheni rregullave të mëposhtme:

Mendimet e shprehura në komente janë opinione private të autorëve të komentit dhe nuk pasqyrojnë pikëpamjet e redaksisë së portalit informativ Titulli.

Gjithashtu lusim lexuesit e portalit Titulli që gjatë shkruarjes së komentit t’i përmbahen drejtshkrimit.

Redaksia mbanë të drejtën e mos aprovimit të komenteve me përmbajtje fyese, që janë vulgare, kërcënuese, raciste si dhe ato të cilat bëjnë thirrje në urrejtje etnike dhe nuk kontribuojnë në komunikim normal mes lexuesve të këtij portali.

Komentet që nuk kanë të bëjnë me temën dhe kanë përmbajtje të papërshtatshme rreth jetës private të personit në artikull, apo fyerje në autorët e tekstit si dhe anëtarët e redaksisë, nuk do të aprovohen.

Vërejtje: Për të dërguar komentin së pari duhet të regjistroheni me emrin (pseudonimin), me të cilin pas aprovimit nga redaksia, këtë emër unik (pseudonim) mund ta shfrytëzoni për dhënien e opinionit tuaj në hapësirën për komentim.