Dua Lipa në Azi, fansat e befasojnë me mesazhe në gjuhën shqipe

Nga Redaksia.B 11.05.2018 13:26

Në kuadër të turneut të saj botëror, Dua Lipa ka qëndruar për disa ditë në Azi.
Edhe atje është dëshmuar se këngëtarja ka shumë fansa të cilët dijnë çdo varg të këngëve të saj.

Madje, në koncertin që ajo mbajti në Tokio u befuasua nga fansat në mënyrën që nuk e kishte pritur aspak.

Fansat kishin marrë pankarta në duar me të cilat kishin lënë mesazhe në gjuhën shqipe ku shkruajnë “I dua you”, shkruan lajmi.net Babai i Duas, Dukagjin Lipa ka publikuar në rrjete sociale disa prej këtyre mesazheve ku shkruan “Kur dashuria ka kuptim në çdo gjuhë. ‘I dua you’ – një dedikim nga fansat”

Nga Redaksia.B 11.05.2018 13:26
Shkruaj Koment

Asnjë koment

Ende nuk ka komente!

Më lejoni tju them një histori të trishtuar! Ende nuk ka komente, por mund të jeni i pari që e komentoni këtë artikull.

Shkruaj një koment
Shiko të gjitha komentet

Shkruaj Koment

Hyrje

Fushat e patjetërsuara janë të shënuara me *

Nëse nuk jeni të regjistruar, atëherë klikoni Regjistro!

Para se të dërgoni komentin Tuaj ju lutemi që t’i përmbaheni rregullave të mëposhtme:

Mendimet e shprehura në komente janë opinione private të autorëve të komentit dhe nuk pasqyrojnë pikëpamjet e redaksisë së portalit informativ Titulli.

Gjithashtu lusim lexuesit e portalit Titulli që gjatë shkruarjes së komentit t’i përmbahen drejtshkrimit.

Redaksia mbanë të drejtën e mos aprovimit të komenteve me përmbajtje fyese, që janë vulgare, kërcënuese, raciste si dhe ato të cilat bëjnë thirrje në urrejtje etnike dhe nuk kontribuojnë në komunikim normal mes lexuesve të këtij portali.

Komentet që nuk kanë të bëjnë me temën dhe kanë përmbajtje të papërshtatshme rreth jetës private të personit në artikull, apo fyerje në autorët e tekstit si dhe anëtarët e redaksisë, nuk do të aprovohen.

Vërejtje: Për të dërguar komentin së pari duhet të regjistroheni me emrin (pseudonimin), me të cilin pas aprovimit nga redaksia, këtë emër unik (pseudonim) mund ta shfrytëzoni për dhënien e opinionit tuaj në hapësirën për komentim.