Sabri Fejzullahu publikon këngën e re

Nga Redaksia.B 11.05.2018 11:32

Ai kurrë nuk u ndal së kënduari dashurisë, pasi siç ka thënë vetë “ajo e mban gjallë shpirtin e njeriut”.

Edhe kësaj radhe këngëtari i madh Sabri Fejzullahu ka sjell një projekt muzikor që për tematikë ka dashurinë. “AiSHA Dashnia”, titullohet kënga më e re e 70-vjeçarit, të cilën e ka shoqëruar edhe me një video mjaft të veçantë.

Në fakt, për këtë këngë ai bashkëpunoi me Magic4, të cilin këngëtarin e solli të freskët si gjithmonë.

Theksojmë se tekstin e ka shkruar Marseli, i cili është pjesë e Magic4, ndërsa muzika u punua nga Pirro Çako.

Ndryshe, Fejzullahu do të sjell edhe këngë të tjera gjatë muajve në vijim. 

Nga Redaksia.B 11.05.2018 11:32
Shkruaj Koment

Asnjë koment

Ende nuk ka komente!

Më lejoni tju them një histori të trishtuar! Ende nuk ka komente, por mund të jeni i pari që e komentoni këtë artikull.

Shkruaj një koment
Shiko të gjitha komentet

Shkruaj Koment

Hyrje

Fushat e patjetërsuara janë të shënuara me *

Nëse nuk jeni të regjistruar, atëherë klikoni Regjistro!

Para se të dërgoni komentin Tuaj ju lutemi që t’i përmbaheni rregullave të mëposhtme:

Mendimet e shprehura në komente janë opinione private të autorëve të komentit dhe nuk pasqyrojnë pikëpamjet e redaksisë së portalit informativ Titulli.

Gjithashtu lusim lexuesit e portalit Titulli që gjatë shkruarjes së komentit t’i përmbahen drejtshkrimit.

Redaksia mbanë të drejtën e mos aprovimit të komenteve me përmbajtje fyese, që janë vulgare, kërcënuese, raciste si dhe ato të cilat bëjnë thirrje në urrejtje etnike dhe nuk kontribuojnë në komunikim normal mes lexuesve të këtij portali.

Komentet që nuk kanë të bëjnë me temën dhe kanë përmbajtje të papërshtatshme rreth jetës private të personit në artikull, apo fyerje në autorët e tekstit si dhe anëtarët e redaksisë, nuk do të aprovohen.

Vërejtje: Për të dërguar komentin së pari duhet të regjistroheni me emrin (pseudonimin), me të cilin pas aprovimit nga redaksia, këtë emër unik (pseudonim) mund ta shfrytëzoni për dhënien e opinionit tuaj në hapësirën për komentim.