Real Madrid befason të gjithë me përforcimin e ri

Nga Redaksia.B 10.05.2018 13:26

Revolucioni i Florentino Perez, tashmë pritet të fillojë dhe Real Madrid ka indentifikuar një përforcim të ri, i cili do të befasojë të gjithë, e më së shumti tifozët e “Los Blancos”.

Real Madrid pritet të bëjë ndryshime të mëdha në skuadër, përveç që është përmendur më së shumti reparti ofensivë, ndryshime do të ketë edhe në mesin e fushës, me Dani Ceballos dhe Mateo Kovaçiç drejt largimit teksa pasuesi i tyre mund të jetë një kolumbian.

Përfaqësuesit e klubit madrilenë kanë mbetur të kënaqur nga vëzhgimi i Mateus Uribe, që luan me Club America në Meksikë dhe pritet të jetë në Botërorin e Rusisë me Kolumbinë.

Me një ofertë prej 20 milionë euro, operacioni do të mbyllet me sukses madje palët mund të arrijnë akordin përpara Botërorit të Rusisë, pasi vlera e lojtarit mund të rritet më shumë në varësi të paraqitjeve të tij me Kolumbinë.

Nga Redaksia.B 10.05.2018 13:26
Shkruaj Koment

Asnjë koment

Ende nuk ka komente!

Më lejoni tju them një histori të trishtuar! Ende nuk ka komente, por mund të jeni i pari që e komentoni këtë artikull.

Shkruaj një koment
Shiko të gjitha komentet

Shkruaj Koment

Hyrje

Fushat e patjetërsuara janë të shënuara me *

Nëse nuk jeni të regjistruar, atëherë klikoni Regjistro!

Para se të dërgoni komentin Tuaj ju lutemi që t’i përmbaheni rregullave të mëposhtme:

Mendimet e shprehura në komente janë opinione private të autorëve të komentit dhe nuk pasqyrojnë pikëpamjet e redaksisë së portalit informativ Titulli.

Gjithashtu lusim lexuesit e portalit Titulli që gjatë shkruarjes së komentit t’i përmbahen drejtshkrimit.

Redaksia mbanë të drejtën e mos aprovimit të komenteve me përmbajtje fyese, që janë vulgare, kërcënuese, raciste si dhe ato të cilat bëjnë thirrje në urrejtje etnike dhe nuk kontribuojnë në komunikim normal mes lexuesve të këtij portali.

Komentet që nuk kanë të bëjnë me temën dhe kanë përmbajtje të papërshtatshme rreth jetës private të personit në artikull, apo fyerje në autorët e tekstit si dhe anëtarët e redaksisë, nuk do të aprovohen.

Vërejtje: Për të dërguar komentin së pari duhet të regjistroheni me emrin (pseudonimin), me të cilin pas aprovimit nga redaksia, këtë emër unik (pseudonim) mund ta shfrytëzoni për dhënien e opinionit tuaj në hapësirën për komentim.