Mino Raiola ia ofron Pogban katër klubeve të mëdha, nuk e do më te Manchester United

Nga Redaksia.B 10.05.2018 10:45

Super agjenti Mino Raiola ia ka ofruar disa klubeve në Evropë, mesfushorin e Manchester United, Paul Pogba.

Sipas Daily Record, Raiola ka kontaktuar me klube si Paris Saint-Germain, Juventus, Real Madrid dhe Manchester City.

PSG ka qenë më e interesuara dhe mund të bëjë ofertë të lartë për lojtarin duke parë që mosha e tij është ende 25 vjeç.

Raiola, ka qenë në kontakt me një grup klubesh, pasi që nuk e do më në Old Trafford. Diskutimet filluan në fillim të këtij viti, pas një periudhe jo të mirë të Pogbas te United.

Raiola madje kishte folur edhe me Jose Mourinhon për situatën e lojtarit. PSG duket më e avantazhuar me faktin se drejtues të francezët është Maxwell që e ka pasur Raiolan menaxher. 

Nga Redaksia.B 10.05.2018 10:45
Shkruaj Koment

Asnjë koment

Ende nuk ka komente!

Më lejoni tju them një histori të trishtuar! Ende nuk ka komente, por mund të jeni i pari që e komentoni këtë artikull.

Shkruaj një koment
Shiko të gjitha komentet

Shkruaj Koment

Hyrje

Fushat e patjetërsuara janë të shënuara me *

Nëse nuk jeni të regjistruar, atëherë klikoni Regjistro!

Para se të dërgoni komentin Tuaj ju lutemi që t’i përmbaheni rregullave të mëposhtme:

Mendimet e shprehura në komente janë opinione private të autorëve të komentit dhe nuk pasqyrojnë pikëpamjet e redaksisë së portalit informativ Titulli.

Gjithashtu lusim lexuesit e portalit Titulli që gjatë shkruarjes së komentit t’i përmbahen drejtshkrimit.

Redaksia mbanë të drejtën e mos aprovimit të komenteve me përmbajtje fyese, që janë vulgare, kërcënuese, raciste si dhe ato të cilat bëjnë thirrje në urrejtje etnike dhe nuk kontribuojnë në komunikim normal mes lexuesve të këtij portali.

Komentet që nuk kanë të bëjnë me temën dhe kanë përmbajtje të papërshtatshme rreth jetës private të personit në artikull, apo fyerje në autorët e tekstit si dhe anëtarët e redaksisë, nuk do të aprovohen.

Vërejtje: Për të dërguar komentin së pari duhet të regjistroheni me emrin (pseudonimin), me të cilin pas aprovimit nga redaksia, këtë emër unik (pseudonim) mund ta shfrytëzoni për dhënien e opinionit tuaj në hapësirën për komentim.