Ndërronë jetë një nga themeluesit e PDSH-së në Preshevë, Zeqirja Fazliu

Nga Redaksia 15.04.2018 21:23

Është ndarë nga jeta, një nga themeluesit e Partisë Demokratike Shqiptare në Preshevë Zeqirja Fazliu, shkruan Titulli.com.

Ai ishte aktivist në jetën politike shqiptare në Luginë të Preshevës ndërsa pas zgjedhjes së Ragmi Mustafës në krye të PDSH-së, Zeqirja Fazliu ishte kryetar nderi i partisë.

Varrimi do të bëhet ditën e Hënë (16 Prill) pas namazit të Ikindisë./Titulli.com/

Nga Redaksia 15.04.2018 21:23
Shkruaj Koment

Asnjë koment

Ende nuk ka komente!

Më lejoni tju them një histori të trishtuar! Ende nuk ka komente, por mund të jeni i pari që e komentoni këtë artikull.

Shkruaj një koment
Shiko të gjitha komentet

Shkruaj Koment

Regjistrohu

Fushat e patjetërsuara janë të shënuara me *
Pseudonimi publikohet së bashku me komentin e postuar.

Para se të dërgoni komentin Tuaj ju lutemi që t’i përmbaheni rregullave të mëposhtme:

Mendimet e shprehura në komente janë opinione private të autorëve të komentit dhe nuk pasqyrojnë pikëpamjet e redaksisë së portalit informativ Titulli.

Gjithashtu lusim lexuesit e portalit Titulli që gjatë shkruarjes së komentit t’i përmbahen drejtshkrimit.

Redaksia mbanë të drejtën e mos aprovimit të komenteve me përmbajtje fyese, që janë vulgare, kërcënuese, raciste si dhe ato të cilat bëjnë thirrje në urrejtje etnike dhe nuk kontribuojnë në komunikim normal mes lexuesve të këtij portali.

Komentet që nuk kanë të bëjnë me temën dhe kanë përmbajtje të papërshtatshme rreth jetës private të personit në artikull, apo fyerje në autorët e tekstit si dhe anëtarët e redaksisë, nuk do të aprovohen.

Vërejtje: Për të dërguar komentin së pari duhet të regjistroheni me emrin (pseudonimin), me të cilin pas aprovimit nga redaksia, këtë emër unik (pseudonim) mund ta shfrytëzoni për dhënien e opinionit tuaj në hapësirën për komentim.