Mbappe: Reali tregoi dallimin mes lojtarëve të mëdhenj dhe kampionëve

Nga Redaksia 12.03.2018 10:18

Paris Saint-Germain iu kthye fitoreve në fundjavë.

Kështu kjo bëri që sulmuesi Kylian Mbappe të reflektojë mbi elemenimin e tyre nga Real Madrid në Champions League.

“Mentalisht, dëshironim që të përballeshim me Real Madridin –  si prej më të mirëve”.

“Askush nuk mund të thotë se nuk provuam, por që ky është futbolli dhe pse patëm lojtarë të mëdhenj, por Real tregoi se cili është dallimi mes asaj që të kesh futbollistë të mëdhenj dhe kampionë”, ka thënë Mbappe, përcjell Klan Kosova.

“Nuk është humbje e Unai Emery, është e PSG-së, kështu që të gjithëve duhet të na fishkëllehet”.

 

Nga Redaksia 12.03.2018 10:18
Shkruaj Koment

Asnjë koment

Ende nuk ka komente!

Më lejoni tju them një histori të trishtuar! Ende nuk ka komente, por mund të jeni i pari që e komentoni këtë artikull.

Shkruaj një koment
Shiko të gjitha komentet

Shkruaj Koment

Hyrje

Fushat e patjetërsuara janë të shënuara me *

Nëse nuk jeni të regjistruar, atëherë klikoni Regjistro!

Para se të dërgoni komentin Tuaj ju lutemi që t’i përmbaheni rregullave të mëposhtme:

Mendimet e shprehura në komente janë opinione private të autorëve të komentit dhe nuk pasqyrojnë pikëpamjet e redaksisë së portalit informativ Titulli.

Gjithashtu lusim lexuesit e portalit Titulli që gjatë shkruarjes së komentit t’i përmbahen drejtshkrimit.

Redaksia mbanë të drejtën e mos aprovimit të komenteve me përmbajtje fyese, që janë vulgare, kërcënuese, raciste si dhe ato të cilat bëjnë thirrje në urrejtje etnike dhe nuk kontribuojnë në komunikim normal mes lexuesve të këtij portali.

Komentet që nuk kanë të bëjnë me temën dhe kanë përmbajtje të papërshtatshme rreth jetës private të personit në artikull, apo fyerje në autorët e tekstit si dhe anëtarët e redaksisë, nuk do të aprovohen.

Vërejtje: Për të dërguar komentin së pari duhet të regjistroheni me emrin (pseudonimin), me të cilin pas aprovimit nga redaksia, këtë emër unik (pseudonim) mund ta shfrytëzoni për dhënien e opinionit tuaj në hapësirën për komentim.