Rënia e shikueshmërisë së Oscar, Trump: Nuk kemi yje në Hollywood, përveç presidentit

Nga RedaksiaR 07.03.2018 13:18

Trump nuk mundi të rezistojë pa komentuar raportimin e LAT-së

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump ka reaguar pas raportimit të Los Angeles Times se shikueshmëria e Oscar-s ka rënë.

Nëpërmjet një statusi në Twitter, presidenti tha se problemi është se nuk kemi më yje, përveç presidentit.

“Oskarët më të dobët, vlerësuar në historikun e Akademisë. Problemi është, se ne nuk kemi më yje – përveç presidentit tuaj (thjesht shaka, natyrisht)!”, ka shkruar ai.

Trump është i njohur për statuset e tij në rrjetet sociale të cilat shpeshherë shkaktojnë debate.

Ai konsiderohet si presidenti amerikan më aktiv në rrjetet sociale, që prej kohës kur ato u bënë një kanal zyrtar i komunikimit presidencial./21Media 


Nga RedaksiaR 07.03.2018 13:18
Shkruaj Koment

Asnjë koment

Ende nuk ka komente!

Më lejoni tju them një histori të trishtuar! Ende nuk ka komente, por mund të jeni i pari që e komentoni këtë artikull.

Shkruaj një koment
Shiko të gjitha komentet

Shkruaj Koment

Hyrje

Fushat e patjetërsuara janë të shënuara me *

Nëse nuk jeni të regjistruar, atëherë klikoni Regjistro!

Para se të dërgoni komentin Tuaj ju lutemi që t’i përmbaheni rregullave të mëposhtme:

Mendimet e shprehura në komente janë opinione private të autorëve të komentit dhe nuk pasqyrojnë pikëpamjet e redaksisë së portalit informativ Titulli.

Gjithashtu lusim lexuesit e portalit Titulli që gjatë shkruarjes së komentit t’i përmbahen drejtshkrimit.

Redaksia mbanë të drejtën e mos aprovimit të komenteve me përmbajtje fyese, që janë vulgare, kërcënuese, raciste si dhe ato të cilat bëjnë thirrje në urrejtje etnike dhe nuk kontribuojnë në komunikim normal mes lexuesve të këtij portali.

Komentet që nuk kanë të bëjnë me temën dhe kanë përmbajtje të papërshtatshme rreth jetës private të personit në artikull, apo fyerje në autorët e tekstit si dhe anëtarët e redaksisë, nuk do të aprovohen.

Vërejtje: Për të dërguar komentin së pari duhet të regjistroheni me emrin (pseudonimin), me të cilin pas aprovimit nga redaksia, këtë emër unik (pseudonim) mund ta shfrytëzoni për dhënien e opinionit tuaj në hapësirën për komentim.