Man United përgatit 60 milionë euro për Varanen

Nga Redaksia 05.03.2018 19:45

Manchester United do të bëjë një ofertë masive prej 60 milionë eurosh në verë për të provuar ‘rrëmbimin’ e Raphael Varane nga Real Madridi.

Djajve të Kuq janë në kërkim të një qendërmbrojtësi të ri për sezonin e ardhshëm, pasi Jose Mourinho është i etur për ta përmirësuar skuadrën.

Sipas mediumit spanjoll Diario Gol, mbrojtësi i Realit, francezi Varane ka përfunduar në listën e të preferuarve të tij.

Raporti i këti mediumi sugjeron se Mourinho është një tifoz masiv i Varanes dhe do të bënte gjithçka për të nënshkruar me atë.

Por, bindja e Realit për të shitur dhe sidomos me Zinedine Zidanen si menaxher, duket e pamundur sipas këtij mediumi.

 
Megjithatë, gjiganti anglez ka gati 60 milionë euro për transferimin e tij dhe duhet të presim deri në verë për ta kuptuar të ardhshme e francezit. /Telegrafi/

Nga Redaksia 05.03.2018 19:45
Shkruaj Koment

Asnjë koment

Ende nuk ka komente!

Më lejoni tju them një histori të trishtuar! Ende nuk ka komente, por mund të jeni i pari që e komentoni këtë artikull.

Shkruaj një koment
Shiko të gjitha komentet

Shkruaj Koment

Hyrje

Fushat e patjetërsuara janë të shënuara me *

Nëse nuk jeni të regjistruar, atëherë klikoni Regjistro!

Para se të dërgoni komentin Tuaj ju lutemi që t’i përmbaheni rregullave të mëposhtme:

Mendimet e shprehura në komente janë opinione private të autorëve të komentit dhe nuk pasqyrojnë pikëpamjet e redaksisë së portalit informativ Titulli.

Gjithashtu lusim lexuesit e portalit Titulli që gjatë shkruarjes së komentit t’i përmbahen drejtshkrimit.

Redaksia mbanë të drejtën e mos aprovimit të komenteve me përmbajtje fyese, që janë vulgare, kërcënuese, raciste si dhe ato të cilat bëjnë thirrje në urrejtje etnike dhe nuk kontribuojnë në komunikim normal mes lexuesve të këtij portali.

Komentet që nuk kanë të bëjnë me temën dhe kanë përmbajtje të papërshtatshme rreth jetës private të personit në artikull, apo fyerje në autorët e tekstit si dhe anëtarët e redaksisë, nuk do të aprovohen.

Vërejtje: Për të dërguar komentin së pari duhet të regjistroheni me emrin (pseudonimin), me të cilin pas aprovimit nga redaksia, këtë emër unik (pseudonim) mund ta shfrytëzoni për dhënien e opinionit tuaj në hapësirën për komentim.