Art mahnitës me objekte natyrore

Nga RedaksiaR 14.02.2018 14:32

Artisti krijon vepra madheshtore me objektet që i gjen rreth shtëpisë së tij

James është artist i cili krijon vepra arti duke përdorur objekte natyrore që ai gjen rreth shtëpisë së tij në Yorkshire të Anglisë dhe ndërlikimi i tyre do të iu mahnitë.

Nga shkëmbinjtë dhe degët në gjethe dhe madje edhe manaferrat, Brunt organizon materialet në spirale, qarqe koncentrike dhe modele të tjera të hollësishme, transmeton rtv21.tv.

James rregullisht fotografon punën e tij dhe përveç shikimit të imazheve në mediat sociale, ndjekësit e tij janë gjithashtu të mirëpritur të bashkohen me të gjersa ai punon./21Media

Të ngjajshme Krijon art të pabesueshëm duke përdorur trupin e saj Art me shiringë Kur kafshët përfundojnë në një qese plastike Kur puplat e shpendëve kthehen në art të ndërlikuar Fotografitë më qesharake që i keni parë ndonjëherë Oborri artistik i një kampusi universitar 

Nga RedaksiaR 14.02.2018 14:32
Shkruaj Koment

Asnjë koment

Ende nuk ka komente!

Më lejoni tju them një histori të trishtuar! Ende nuk ka komente, por mund të jeni i pari që e komentoni këtë artikull.

Shkruaj një koment
Shiko të gjitha komentet

Shkruaj Koment

Hyrje

Fushat e patjetërsuara janë të shënuara me *

Nëse nuk jeni të regjistruar, atëherë klikoni Regjistro!

Para se të dërgoni komentin Tuaj ju lutemi që t’i përmbaheni rregullave të mëposhtme:

Mendimet e shprehura në komente janë opinione private të autorëve të komentit dhe nuk pasqyrojnë pikëpamjet e redaksisë së portalit informativ Titulli.

Gjithashtu lusim lexuesit e portalit Titulli që gjatë shkruarjes së komentit t’i përmbahen drejtshkrimit.

Redaksia mbanë të drejtën e mos aprovimit të komenteve me përmbajtje fyese, që janë vulgare, kërcënuese, raciste si dhe ato të cilat bëjnë thirrje në urrejtje etnike dhe nuk kontribuojnë në komunikim normal mes lexuesve të këtij portali.

Komentet që nuk kanë të bëjnë me temën dhe kanë përmbajtje të papërshtatshme rreth jetës private të personit në artikull, apo fyerje në autorët e tekstit si dhe anëtarët e redaksisë, nuk do të aprovohen.

Vërejtje: Për të dërguar komentin së pari duhet të regjistroheni me emrin (pseudonimin), me të cilin pas aprovimit nga redaksia, këtë emër unik (pseudonim) mund ta shfrytëzoni për dhënien e opinionit tuaj në hapësirën për komentim.