Kosovarja përplaset me makinë në shtyllën elektrike, e bartin në spital me helikopter

Nga RedaksiaR 14.02.2018 08:35

Se si ka ndodhur që gruaja e re të devijojë nga rruga kryesore rreth orës 21.45 të natës së mbrëmshme, është ende e paqartë, shprehen në Policinë Kantonale të Aargaut

Një grua 35 vjeçare me prejardhje nga Kosova duke ngarë makinën e saj mbrëmjen e të hënës në Full-Reuenthal të Kantonit Aargau është përplasur në një shtyllë elektrike. Nga kjo përplasje ajo ka pësuar lëndime të konsiderueshme, shkruan aargauerzeitung.ch. dhe është dashur të transportohej në spital me helikopter.

Se si ka ndodhur që gruaja e re të devijojë nga rruga kryesore rreth orës 21.45 të natës së mbrëmshme, është ende e paqartë, shprehen në Policinë Kantonale të Aargaut, transmeton albinfo.ch.

Prokuroria Publike Brugg-Zurzach ka iniciuar hetimet dhe me këtë rast ka urdhëruar që 35 vjeçare t`i bëhet testi i gjakut dhe i urinës.

Policia ia ka marrë kosovares patentshoferin duke e dorëzuar në Entin për Trafikun Rrugor.

 

Nga RedaksiaR 14.02.2018 08:35
Shkruaj Koment

Asnjë koment

Ende nuk ka komente!

Më lejoni tju them një histori të trishtuar! Ende nuk ka komente, por mund të jeni i pari që e komentoni këtë artikull.

Shkruaj një koment
Shiko të gjitha komentet

Shkruaj Koment

Hyrje

Fushat e patjetërsuara janë të shënuara me *

Nëse nuk jeni të regjistruar, atëherë klikoni Regjistro!

Para se të dërgoni komentin Tuaj ju lutemi që t’i përmbaheni rregullave të mëposhtme:

Mendimet e shprehura në komente janë opinione private të autorëve të komentit dhe nuk pasqyrojnë pikëpamjet e redaksisë së portalit informativ Titulli.

Gjithashtu lusim lexuesit e portalit Titulli që gjatë shkruarjes së komentit t’i përmbahen drejtshkrimit.

Redaksia mbanë të drejtën e mos aprovimit të komenteve me përmbajtje fyese, që janë vulgare, kërcënuese, raciste si dhe ato të cilat bëjnë thirrje në urrejtje etnike dhe nuk kontribuojnë në komunikim normal mes lexuesve të këtij portali.

Komentet që nuk kanë të bëjnë me temën dhe kanë përmbajtje të papërshtatshme rreth jetës private të personit në artikull, apo fyerje në autorët e tekstit si dhe anëtarët e redaksisë, nuk do të aprovohen.

Vërejtje: Për të dërguar komentin së pari duhet të regjistroheni me emrin (pseudonimin), me të cilin pas aprovimit nga redaksia, këtë emër unik (pseudonim) mund ta shfrytëzoni për dhënien e opinionit tuaj në hapësirën për komentim.