Shukri Ymeri zgjidhet kryetar i Këshillit Kombëtar Shqiptar, bashkëpunim me të gjithë

Nga Redaksia 13.02.2018 17:41

Kuvendi i Këshillit Kombëtar Shqiptar në mbeldhjen e parë të regulltë ka zgjedhur Shukri Ymerin për kryetar të këtij institucioni.

”Duke falënderuar të gjithë ata që mw përkrahën dhe do të vazhdoj të punoj në rrugën që e la edhe i ndjeri zotri Musliu në përmbushjen dhe realizimin e kërkesave tona kombëtare në bazë të katër shtyllave të Këshillit Nacional Shqiptar”, theksoi Ymeri pas zgjedhjes, shkruan Titulli.com.

Ai theksoi se do të vazhdoj të udhëheq dhe bashkëpunojë gjithmonë me anëtarët si dhe të zbatojw vendimet të cilat merren këtu me përkushtim.

Shukri Ymeri mbante postin e kryetarit të organit ekzekutiv nga muaji Tetor i vitit 2014 ndërsa tani është zgjedhur në krye të Këshillit Kombëtar Shqiptar pas vdekjes së ish kryetarit Jonuz Musliu./Titulli.com/

Nga Redaksia 13.02.2018 17:41
Shkruaj Koment

Asnjë koment

Ende nuk ka komente!

Më lejoni tju them një histori të trishtuar! Ende nuk ka komente, por mund të jeni i pari që e komentoni këtë artikull.

Shkruaj një koment
Shiko të gjitha komentet

Shkruaj Koment

Regjistrohu

Fushat e patjetërsuara janë të shënuara me *
Pseudonimi publikohet së bashku me komentin e postuar.

Para se të dërgoni komentin Tuaj ju lutemi që t’i përmbaheni rregullave të mëposhtme:

Mendimet e shprehura në komente janë opinione private të autorëve të komentit dhe nuk pasqyrojnë pikëpamjet e redaksisë së portalit informativ Titulli.

Gjithashtu lusim lexuesit e portalit Titulli që gjatë shkruarjes së komentit t’i përmbahen drejtshkrimit.

Redaksia mbanë të drejtën e mos aprovimit të komenteve me përmbajtje fyese, që janë vulgare, kërcënuese, raciste si dhe ato të cilat bëjnë thirrje në urrejtje etnike dhe nuk kontribuojnë në komunikim normal mes lexuesve të këtij portali.

Komentet që nuk kanë të bëjnë me temën dhe kanë përmbajtje të papërshtatshme rreth jetës private të personit në artikull, apo fyerje në autorët e tekstit si dhe anëtarët e redaksisë, nuk do të aprovohen.

Vërejtje: Për të dërguar komentin së pari duhet të regjistroheni me emrin (pseudonimin), me të cilin pas aprovimit nga redaksia, këtë emër unik (pseudonim) mund ta shfrytëzoni për dhënien e opinionit tuaj në hapësirën për komentim.