Vazhdon shënimi i 10 vjetorit të Pavarësisë

Nga RedaksiaR 12.02.2018 10:54

Vazhdojnë aktivitetet për nderë të përvjetorit të Pavarësisë

Edhe sot me disa aktivitete po vazhdon shënimi i përvjetorit të dhjetë të pavarësisë së Kosovës.

Në kuadër të shënimit të këtij përvjetori sot në Kosovë po qëndron presidenti i Sllovenisë. Kurse, pasdite Federata e Volejbollit e Kosovës (FVK) organizon një aktivitet për nder të 10-vjetorit të Pavarësisë së Kosovës në Kolegjin AAB, kurse, bar “Cup of Tea” falënderon Slloveninë me simbole, muzikë dhe art.

Po ashtu, në kinemanë ABC, shfaqet filmi “Home Sweet Home”. E nga ora 20:00 në sheshin “Zahir Pajaziti”, nis koncerti për 10-vjetorin e pavarësisë. 


Nga RedaksiaR 12.02.2018 10:54
Shkruaj Koment

Asnjë koment

Ende nuk ka komente!

Më lejoni tju them një histori të trishtuar! Ende nuk ka komente, por mund të jeni i pari që e komentoni këtë artikull.

Shkruaj një koment
Shiko të gjitha komentet

Shkruaj Koment

Hyrje

Fushat e patjetërsuara janë të shënuara me *

Nëse nuk jeni të regjistruar, atëherë klikoni Regjistro!

Para se të dërgoni komentin Tuaj ju lutemi që t’i përmbaheni rregullave të mëposhtme:

Mendimet e shprehura në komente janë opinione private të autorëve të komentit dhe nuk pasqyrojnë pikëpamjet e redaksisë së portalit informativ Titulli.

Gjithashtu lusim lexuesit e portalit Titulli që gjatë shkruarjes së komentit t’i përmbahen drejtshkrimit.

Redaksia mbanë të drejtën e mos aprovimit të komenteve me përmbajtje fyese, që janë vulgare, kërcënuese, raciste si dhe ato të cilat bëjnë thirrje në urrejtje etnike dhe nuk kontribuojnë në komunikim normal mes lexuesve të këtij portali.

Komentet që nuk kanë të bëjnë me temën dhe kanë përmbajtje të papërshtatshme rreth jetës private të personit në artikull, apo fyerje në autorët e tekstit si dhe anëtarët e redaksisë, nuk do të aprovohen.

Vërejtje: Për të dërguar komentin së pari duhet të regjistroheni me emrin (pseudonimin), me të cilin pas aprovimit nga redaksia, këtë emër unik (pseudonim) mund ta shfrytëzoni për dhënien e opinionit tuaj në hapësirën për komentim.