Florian Marku triumfon ndaj kikboksierit boshnjakut Mutfic (Video)

Nga Redaksia 11.02.2018 12:37

Kikboksieri shqiptar, Florian Marku ka triumfuar ndaj boshnjakut Dzevad Mutfic.

Në ndeshjen e zhvilluar në Linz të Austrisë, Marku ka marr një fitore të madhe dhe të shpejt ndaj kikboksierit boshnjak.

Florian Marku ka arritur ta fitoj duelin mas vetëm dy minutave lojë, pasi pas dominimit të thellë e ka dominuar kundërshtarin të tërhiqet dhe ta dorëzoj duelin.
 

Pas ndeshjes, kikboksieri shqiptar i ka falënderuar të gjithë, teksa ka thënë se i përfaqëson gjithë shqiptarët.

 
Kështu dukej boshnjaku pas duelit!

“Kundërshtari më tha mua se do të boksojë, por ai nuk e bën dot as me një raund ndaj meje”, ka thënë fillimisht Marku.

“Unë përfaqësoj vetëm flamurin shqiptar, i falënderojë të gjithë”, përfundoi kikboksieri shqiptar. /Telegrafi/

 

 

Nga Redaksia 11.02.2018 12:37
Shkruaj Koment

Asnjë koment

Ende nuk ka komente!

Më lejoni tju them një histori të trishtuar! Ende nuk ka komente, por mund të jeni i pari që e komentoni këtë artikull.

Shkruaj një koment
Shiko të gjitha komentet

Shkruaj Koment

Hyrje

Fushat e patjetërsuara janë të shënuara me *

Nëse nuk jeni të regjistruar, atëherë klikoni Regjistro!

Para se të dërgoni komentin Tuaj ju lutemi që t’i përmbaheni rregullave të mëposhtme:

Mendimet e shprehura në komente janë opinione private të autorëve të komentit dhe nuk pasqyrojnë pikëpamjet e redaksisë së portalit informativ Titulli.

Gjithashtu lusim lexuesit e portalit Titulli që gjatë shkruarjes së komentit t’i përmbahen drejtshkrimit.

Redaksia mbanë të drejtën e mos aprovimit të komenteve me përmbajtje fyese, që janë vulgare, kërcënuese, raciste si dhe ato të cilat bëjnë thirrje në urrejtje etnike dhe nuk kontribuojnë në komunikim normal mes lexuesve të këtij portali.

Komentet që nuk kanë të bëjnë me temën dhe kanë përmbajtje të papërshtatshme rreth jetës private të personit në artikull, apo fyerje në autorët e tekstit si dhe anëtarët e redaksisë, nuk do të aprovohen.

Vërejtje: Për të dërguar komentin së pari duhet të regjistroheni me emrin (pseudonimin), me të cilin pas aprovimit nga redaksia, këtë emër unik (pseudonim) mund ta shfrytëzoni për dhënien e opinionit tuaj në hapësirën për komentim.