Vdes djali 13 vjeçar pasi rrëzohet me ski

Nga RedaksiaI 11.02.2018 10:18

Ai është rrëzuar në rrethana të pasqaruara në një “Snow Park”, me ç`rast ka pësuar lëndime të rënda që kanë qenë fatale për jetën e tij

Një djalë 13 vjeçar nga Kantoni i Gjenevës ka humbur jetën në vendskijimin Anzere në Kantonin Valis.

Ai është rrëzuar në rrethana të pasqaruara në një “Snow Park”, me ç`rast ka pësuar lëndime të rënda që kanë qenë fatale për jetën e adoleshentit.

Ekipet e shpëtimit janë kujdesur për të riun derisa ka ardhur helikopteri për ta bartur atë në Spitalin Universitar të Gjenevës, ka njoftuar Policia e Kantonit të Valisit. Por, ai nuk ka mundur t`u përballojë plagëve të marra dhe ka vdekur në mbrëmjen e të premtes.

Nga RedaksiaI 11.02.2018 10:18
Shkruaj Koment

Asnjë koment

Ende nuk ka komente!

Më lejoni tju them një histori të trishtuar! Ende nuk ka komente, por mund të jeni i pari që e komentoni këtë artikull.

Shkruaj një koment
Shiko të gjitha komentet

Shkruaj Koment

Hyrje

Fushat e patjetërsuara janë të shënuara me *

Nëse nuk jeni të regjistruar, atëherë klikoni Regjistro!

Para se të dërgoni komentin Tuaj ju lutemi që t’i përmbaheni rregullave të mëposhtme:

Mendimet e shprehura në komente janë opinione private të autorëve të komentit dhe nuk pasqyrojnë pikëpamjet e redaksisë së portalit informativ Titulli.

Gjithashtu lusim lexuesit e portalit Titulli që gjatë shkruarjes së komentit t’i përmbahen drejtshkrimit.

Redaksia mbanë të drejtën e mos aprovimit të komenteve me përmbajtje fyese, që janë vulgare, kërcënuese, raciste si dhe ato të cilat bëjnë thirrje në urrejtje etnike dhe nuk kontribuojnë në komunikim normal mes lexuesve të këtij portali.

Komentet që nuk kanë të bëjnë me temën dhe kanë përmbajtje të papërshtatshme rreth jetës private të personit në artikull, apo fyerje në autorët e tekstit si dhe anëtarët e redaksisë, nuk do të aprovohen.

Vërejtje: Për të dërguar komentin së pari duhet të regjistroheni me emrin (pseudonimin), me të cilin pas aprovimit nga redaksia, këtë emër unik (pseudonim) mund ta shfrytëzoni për dhënien e opinionit tuaj në hapësirën për komentim.