“Batmobile” X5 M “agresiv” me 750 kuajfuqi

Nga Redaksia 04.02.2018 13:58

Projekti më i ri i kompanisë gjermane Z-Performance është BMW X5 M i modifikuar.

Ky projekt jo zyrtarisht quhet “Batmobile” dhe karakterizohet me eksterierin e tij me ngjyrë të zezë mat, transmeton Koha.net. Po ashtu, edhe rrotat 22-inç janë me ngjyrë të zezë e goma Pirelli Scorpion Zero, si dhe duhet theksuar edhe dritat edhe xhamat e errët.

Përveç pamjes “agresive”, Z-Performance këtë BMW X5 M e ka përforcuar në 750 kuajfuqi.

Ndër të tjera, ky “Batmobile” karakterizohet edhe me sistemin e ri sportiv të gazrave, frenat më të forta, amortizatorët KW të modifikuara, si dhe me spoiler të përparmë dhe difuzer të pasmë të bëra nga fibra të karbonit.

Nga Redaksia 04.02.2018 13:58
Shkruaj Koment

Asnjë koment

Ende nuk ka komente!

Më lejoni tju them një histori të trishtuar! Ende nuk ka komente, por mund të jeni i pari që e komentoni këtë artikull.

Shkruaj një koment
Shiko të gjitha komentet

Shkruaj Koment

Hyrje

Fushat e patjetërsuara janë të shënuara me *

Nëse nuk jeni të regjistruar, atëherë klikoni Regjistro!

Para se të dërgoni komentin Tuaj ju lutemi që t’i përmbaheni rregullave të mëposhtme:

Mendimet e shprehura në komente janë opinione private të autorëve të komentit dhe nuk pasqyrojnë pikëpamjet e redaksisë së portalit informativ Titulli.

Gjithashtu lusim lexuesit e portalit Titulli që gjatë shkruarjes së komentit t’i përmbahen drejtshkrimit.

Redaksia mbanë të drejtën e mos aprovimit të komenteve me përmbajtje fyese, që janë vulgare, kërcënuese, raciste si dhe ato të cilat bëjnë thirrje në urrejtje etnike dhe nuk kontribuojnë në komunikim normal mes lexuesve të këtij portali.

Komentet që nuk kanë të bëjnë me temën dhe kanë përmbajtje të papërshtatshme rreth jetës private të personit në artikull, apo fyerje në autorët e tekstit si dhe anëtarët e redaksisë, nuk do të aprovohen.

Vërejtje: Për të dërguar komentin së pari duhet të regjistroheni me emrin (pseudonimin), me të cilin pas aprovimit nga redaksia, këtë emër unik (pseudonim) mund ta shfrytëzoni për dhënien e opinionit tuaj në hapësirën për komentim.