Halimi: Veprimtari Musliu, i paepur ë lëvizjen politike të Shqiptarëve

Nga Redaksia 19.01.2018 20:52

Kryetari i PVD-së, Riza Halimi, ka shprehur ngushëllime për vdekjen e Junuz Musliut.

TELEGRAM NGUSHËLLIMI I KRYETARIT TË PVD-së, RIZA HALIMI

Kryesisë dhe anëtarësisë së
Lëvizjes së Progresit Demokratik
Bujanoc

Pranoni ngushëllimet më të sinqerta me rastin e vdekjes së parakohshme të kryetarit të Lëvizjes së Progresit Demokratik, njëkohësisht kryetarit të Këshillit Nacional të Shqiptarëve dhe kryetarit të Kuvendit komunal të Bujanocit, Jonuz Musliut.

Vdekja na ndan pamëshirshëm nga veprimtari i paepur i çështjes kombëtare që dha kontribut të jashtëzakonshëm në lëvizjen politike të Shqiptarëve.

Në këto momente të rënda të pikëllimit Ju lutem që ngushëllimet e mija më të sinqerta t'ia bartni familjarëve të Jonuzit dhe të gjithë bashkëpunëtorëve në Këshillin Nacional të Shqiptarëve dhe Kuvenditn komunal të Bujanocit.

Kryetari i PVD-së

Riza HALIMI

Nga Redaksia 19.01.2018 20:52
Shkruaj Koment

Asnjë koment

Ende nuk ka komente!

Më lejoni tju them një histori të trishtuar! Ende nuk ka komente, por mund të jeni i pari që e komentoni këtë artikull.

Shkruaj një koment
Shiko të gjitha komentet

Shkruaj Koment

Hyrje

Fushat e patjetërsuara janë të shënuara me *

Nëse nuk jeni të regjistruar, atëherë klikoni Regjistro!

Para se të dërgoni komentin Tuaj ju lutemi që t’i përmbaheni rregullave të mëposhtme:

Mendimet e shprehura në komente janë opinione private të autorëve të komentit dhe nuk pasqyrojnë pikëpamjet e redaksisë së portalit informativ Titulli.

Gjithashtu lusim lexuesit e portalit Titulli që gjatë shkruarjes së komentit t’i përmbahen drejtshkrimit.

Redaksia mbanë të drejtën e mos aprovimit të komenteve me përmbajtje fyese, që janë vulgare, kërcënuese, raciste si dhe ato të cilat bëjnë thirrje në urrejtje etnike dhe nuk kontribuojnë në komunikim normal mes lexuesve të këtij portali.

Komentet që nuk kanë të bëjnë me temën dhe kanë përmbajtje të papërshtatshme rreth jetës private të personit në artikull, apo fyerje në autorët e tekstit si dhe anëtarët e redaksisë, nuk do të aprovohen.

Vërejtje: Për të dërguar komentin së pari duhet të regjistroheni me emrin (pseudonimin), me të cilin pas aprovimit nga redaksia, këtë emër unik (pseudonim) mund ta shfrytëzoni për dhënien e opinionit tuaj në hapësirën për komentim.