Lionel Messi vjen me këpucët më personale në histori të futbollit – Nga fotot familjare te goli i parë dhe festimi fantastik në ‘Santiago Bernabeu’ (Foto)

Nga Redaksia 11.01.2018 13:30

Lionel Messi nga shumëkush konsiderohet si futbollisti më i mirë në histori të futbollit.

Argjentinasi e ka fituar pesë herë ‘Topin e Artë’, ndërsa sukseset me Barcelonën nuk kanë të numëruar.

Së fundmi kompania e veshmbathjeve sportive ‘Adidas’ ia ka përgatitur një befasi yllit argjentinas.

 Foto familjare dhe fesim i golit me Argjentinën

Nj palë këpucë sportive shumë të personalizuara që normalisht nuk do të hidhen në treg.

Foto familjare, të debutimit dhe festës së golit të parë me Barcelonën në krahët e Ronalinhos.

 Foto kur filloi me Barcelonën

Nuk mungon as foto e festimit të golit në ‘Santiago Bernabeu’ me fanellë të drejtuar nga fansat madrilen.

 

Emrat e fëmijëve në këpucë

Siç duket këpucët i kanë pëlqyer shume Leos që ka pozua me to duke buzëqeshur. /Telegrafi/

 

 

Nga Redaksia 11.01.2018 13:30
Shkruaj Koment

Asnjë koment

Ende nuk ka komente!

Më lejoni tju them një histori të trishtuar! Ende nuk ka komente, por mund të jeni i pari që e komentoni këtë artikull.

Shkruaj një koment
Shiko të gjitha komentet

Shkruaj Koment

Hyrje

Fushat e patjetërsuara janë të shënuara me *

Nëse nuk jeni të regjistruar, atëherë klikoni Regjistro!

Para se të dërgoni komentin Tuaj ju lutemi që t’i përmbaheni rregullave të mëposhtme:

Mendimet e shprehura në komente janë opinione private të autorëve të komentit dhe nuk pasqyrojnë pikëpamjet e redaksisë së portalit informativ Titulli.

Gjithashtu lusim lexuesit e portalit Titulli që gjatë shkruarjes së komentit t’i përmbahen drejtshkrimit.

Redaksia mbanë të drejtën e mos aprovimit të komenteve me përmbajtje fyese, që janë vulgare, kërcënuese, raciste si dhe ato të cilat bëjnë thirrje në urrejtje etnike dhe nuk kontribuojnë në komunikim normal mes lexuesve të këtij portali.

Komentet që nuk kanë të bëjnë me temën dhe kanë përmbajtje të papërshtatshme rreth jetës private të personit në artikull, apo fyerje në autorët e tekstit si dhe anëtarët e redaksisë, nuk do të aprovohen.

Vërejtje: Për të dërguar komentin së pari duhet të regjistroheni me emrin (pseudonimin), me të cilin pas aprovimit nga redaksia, këtë emër unik (pseudonim) mund ta shfrytëzoni për dhënien e opinionit tuaj në hapësirën për komentim.