I thoni lamtumirë barkut të varur! Eliminojeni me këtë ilaç natyral dhe të fuqishëm në vetëm 10 ditë

Nga Redaksia 11.01.2018 13:26

Ndodh që pas shtatëzanisë ose rënies në peshë, disa kilogramë të përqendrohen sidomos në zonën e barkut. Një tjetër arsye që kontribuon në formimin e barkut të varur është dhe mënyra e keqe e të jetuarit apo dietat jo të shëndetshme.

Sot duam t’ju tregojmë për një ilaç të fuqishëm natyror, që ju ndihmon të eliminoni në vetëm 10 ditë, kilogramët e padëshiruar që janë përqendruar në pjesën e barkut. Pas 10 ditësh do të shihni jo vetëm disa kilogramë më pak, por edhe një bark të sheshtë e të tonifikuar.

Ja për çfarë do të keni nevojë:

Përbërësit:

  • një lugë e gjysmë gjelle, pluhur i shafranit të Indisë,
  • një lugë e gjysmë gjelle me pluhur xhinxheri,
  • 5 lugë lëng limoni,
  • gjysmë luge çaji piper i kuq,
  • një lugë stevia,
  • një litër ujë.

Përgatitja dhe përdorimi:

Ngrohni ujin në një enë dhe pasi të ketë vluar kombinoni të gjithë përbërësit e tjerë.
Pijeni këtë përzierje gjatë gjithë ditës.
Ky ilaç i fuqishëm do të ndihmojë që barku të tonifikohet, duke përmirësuar cilësinë e lëkurës.

 

Nga Redaksia 11.01.2018 13:26
Shkruaj Koment

Asnjë koment

Ende nuk ka komente!

Më lejoni tju them një histori të trishtuar! Ende nuk ka komente, por mund të jeni i pari që e komentoni këtë artikull.

Shkruaj një koment
Shiko të gjitha komentet

Shkruaj Koment

Hyrje

Fushat e patjetërsuara janë të shënuara me *

Nëse nuk jeni të regjistruar, atëherë klikoni Regjistro!

Para se të dërgoni komentin Tuaj ju lutemi që t’i përmbaheni rregullave të mëposhtme:

Mendimet e shprehura në komente janë opinione private të autorëve të komentit dhe nuk pasqyrojnë pikëpamjet e redaksisë së portalit informativ Titulli.

Gjithashtu lusim lexuesit e portalit Titulli që gjatë shkruarjes së komentit t’i përmbahen drejtshkrimit.

Redaksia mbanë të drejtën e mos aprovimit të komenteve me përmbajtje fyese, që janë vulgare, kërcënuese, raciste si dhe ato të cilat bëjnë thirrje në urrejtje etnike dhe nuk kontribuojnë në komunikim normal mes lexuesve të këtij portali.

Komentet që nuk kanë të bëjnë me temën dhe kanë përmbajtje të papërshtatshme rreth jetës private të personit në artikull, apo fyerje në autorët e tekstit si dhe anëtarët e redaksisë, nuk do të aprovohen.

Vërejtje: Për të dërguar komentin së pari duhet të regjistroheni me emrin (pseudonimin), me të cilin pas aprovimit nga redaksia, këtë emër unik (pseudonim) mund ta shfrytëzoni për dhënien e opinionit tuaj në hapësirën për komentim.