Dhimbje në shpinë, ënjtje, frymëmarrja e dobë: Shenjat që tregojnë se veshkat nuk po punojnë si duhet

Nga Redaksia 11.01.2018 13:21

Çdo ditë, trupi ynë kryen shumë funksione, dhe jeta jonë dinamike, si dhe zakone të këqija, ndonjëherë e pengojnë punën e duhur.

Kur diçka nuk shkon mirë, trupi na dërgon mesazhe përmes shenjave që nuk duhet të neglizhojmë.

Çdo pjesë e trupit është e lidhur me disa simptoma, dhe kur mblidheni më shumë në të njëjtën kohë, duhet të veproni.

Pra, nëse keni një problem me më shumë se sa gjërat vijuese, kjo mund të nënkuptojë që veshkat nuk po punojnë si duhet dhe që ju duhet të konsultoheni me mjekun tuaj.

 

Nga Redaksia 11.01.2018 13:21
Shkruaj Koment

Asnjë koment

Ende nuk ka komente!

Më lejoni tju them një histori të trishtuar! Ende nuk ka komente, por mund të jeni i pari që e komentoni këtë artikull.

Shkruaj një koment
Shiko të gjitha komentet

Shkruaj Koment

Hyrje

Fushat e patjetërsuara janë të shënuara me *

Nëse nuk jeni të regjistruar, atëherë klikoni Regjistro!

Para se të dërgoni komentin Tuaj ju lutemi që t’i përmbaheni rregullave të mëposhtme:

Mendimet e shprehura në komente janë opinione private të autorëve të komentit dhe nuk pasqyrojnë pikëpamjet e redaksisë së portalit informativ Titulli.

Gjithashtu lusim lexuesit e portalit Titulli që gjatë shkruarjes së komentit t’i përmbahen drejtshkrimit.

Redaksia mbanë të drejtën e mos aprovimit të komenteve me përmbajtje fyese, që janë vulgare, kërcënuese, raciste si dhe ato të cilat bëjnë thirrje në urrejtje etnike dhe nuk kontribuojnë në komunikim normal mes lexuesve të këtij portali.

Komentet që nuk kanë të bëjnë me temën dhe kanë përmbajtje të papërshtatshme rreth jetës private të personit në artikull, apo fyerje në autorët e tekstit si dhe anëtarët e redaksisë, nuk do të aprovohen.

Vërejtje: Për të dërguar komentin së pari duhet të regjistroheni me emrin (pseudonimin), me të cilin pas aprovimit nga redaksia, këtë emër unik (pseudonim) mund ta shfrytëzoni për dhënien e opinionit tuaj në hapësirën për komentim.